AI Ukraine

13 October 10:00 Kyiv

Міжнародна практична конференція AI Ukraine пройшла вперше в Харкові, коли Data Scientist`ів в Україні налічувалося трохи більше ніж 200 чоловік.

13-14 жовтня захід відбудеться в 5-й раз – але вже в Києві!

Зараз AI Ukraine – це найбільший майданчик для обміну досвідом і обговорення останніх розробок в сфері штучного інтелекту та інтелектуальної обробки даних для IT-фахівців.

Ми запрошуємо виступити талановитих вчених і фахівців-практиків з міжнародним досвідом і участю в науково-дослідних проектах:

  • Руслан Салахутдінов, Professor at Carnegie Mellon University, Pittsburgh, USA,
  • Денис Ярац, Research Engineer @Facebook AI Research, Сан-Франциско,
  • James Pritts, Researcher @Center for Machine Perception Czech Technical, University, Прага,
  • Дмитро Камаршук, Senior Data Scientist @SkyScanner, Лондон,
  • Сергій Ніколенко, Researcher at PDIM RAS, Senior Researcher @NRU HSE, Санкт-Петербург,
  • та багато інших

На вас чекають 2 потоки, воркшопи та більше 30 доповідей з різним рівнем технічної складності.

  • Якщо ви практикуючий Data Scientist, Machine Learning або Big Data розробник, BI інженер або аналітик даних, R&D фахівець, маркетолог – відкриєте для себе багато нових алгоритмічних підходів та інструментів для роботи.
  • Якщо ви цікавитесь Python/ Java/ .NET/ та іншими темами розробник, Solution або DB Architect – познайомитесь з новими технологіями та дізнаєтесь, як працює глибоке навчання нейронних мереж, комп’ютерний зір, обробка природної мови та рекомендаційні системи.
  • Якщо ви Business Owner, CEO, СТО, Product Manager або бізнес-аналітик – дізнаєтесь про перспективи розробок та застосування цих технологій в бізнесі.

У 2018 АI Ukraine переїжджає з Харкова до Києва, щоб зібрати 800 учасників на кращому івент-майданчику міста за адресою: Столичне шосе, 103, конференц-центр «Ramada Encore».

Придбати квиток можна тут.

Організатор конференції – «AltexSoft», українська IT-компанія, що надає бізнесу професійні послуги повного циклу розробки ПЗ, а також технологічні консалтингові послуги з фокусом на вирішення складних технологічних і бізнес-задач.

Щоб бути в курсі важливих новин AI Ukraine 2018, долучайтеся до нашої сторінки в Facebook!

Замовляйте квиток за ціною лише 2500 грн (до 1 липня).
Промокод на 7%: LITC-AI2018

Зареєструватись на подію