AndroidDevCon2016 – безкоштовна онлайн конференція для Android Developers

03 February 16:00 Онлайн

Мета нашої конференції – зібрати професіонів у сфері розробки під Android для обміну досвідом та обговорення актуальних питань. Буде багато цікавих доповідей від професійних спікерів!

Увага! Формат конференції: онлайн.

Спікери:

Сергій Комлач – Senior Android Dev, займається розробкою під мобільні платформи більше восьми років. Починав з J2ME і трохи Blackberry, Symbian, потім перейшов на Android. Доповідач на UAMobile 2014 (Kiev), Lviv Mobile Developers Day 2014, Google Developers Fest (2014, Lviv), MobileOptimized (Minsk) та ін. Cпівзасновник Google Delopers Group Kremechuk.

Дмитро Данилик – Android Developer з досвідом більше п’яти років. Любить вчиться і створювати щось нове, є автором численних технічних статей. Автор open-source бібліотек для Android з 3000+ зірочок. Активний учасник Stack Overflow. Виступає з доповідями на заходах всієї країни, спікер на Google Developers Fest, AndroidDevUA hangout та ін.

Ілля Родін – Senior Android Dev, тренер у Web Academy. З 2009 року в мобільній розробці під платформи Android, Windows Phone, J2ME і Windows Mobile. Коуч, активний учасник хакатонів та конференцій на мобільну тематику. Має досвід в реалізації широкого спектру комерційних і R&D проектів. Доповідач на .Net Day, UA Mobile, Mobile Developer Day UA та ін.

Антон Мінашкін – Android розробник з п’ятирічним стажем, співзасновник спільнот GDG Kremenchug і IT Kremenchug. Як спікер виступав на UA Mobile’14, конференції “IT-ПЕРСПЕКТИВА”, Kyiv Android gathering, Android Dev Club, GDG DevFest та ін.

Сергій Козирєв – Android Dev, займається мобільного розробкою більше чотирьох років. Має досвід в мобільному банкінгу, сфері охорони здоров’я та розробці мультимедійних додатків. Посів перше місце на Google Dev Fest “V Android” mobile Hackathon та Всеукраїнському мобільному Хакатоні “Kievhack”. Спікер на Mobile Techtalks, uaMobi.Tech та ін.

Програма конференції:

  • 16:00-17:00 Сергій Комлач, тема уточнюється
  • 17:00-18:00 Сергій Козирєв, Android Wear development
  • 18:00-19:00 Дмитро Данилик, Android Data Sync
  • 19:00-20:00 Ілля Родін, тема уточнюється
  • 20: 00-21:00 Антон Мінашкін, Binary Data formats in Android

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації!

Зареєструватись на подію