Чемпіонат світу з ракетомодельного спорту у Львові

23 August 10:00 Львів

23-28 серпня 2016 року в Україні вперше відбудеться Чемпіонат світу з ракетомоделювання.

300 спортсменів із 20 країн світу привезуть до Львова свої моделі ракет, щоб позмагатися за право зватися кращими. Упродовж п’яти днів глядачі зможуть побачити більше 1000 видовищних стартів. Також організатори запланували безліч технічних майстер-класів та активних розваг на свіжому повітрі для дітей та дорослих.

Ракетомоделювання – це один з найбільш технологічних видів спорту. Учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, запуску і пілотуванні космічних моделей. Змагання проходять як у особистому, так і в командному заліках, а головними критеріями оцінювання є висота і тривалість польоту, а також точність посадки. У класі моделей-копій, який традиційно вважається найбільш видовищним, оцінюється ступінь деталізації ракети та реалізм польоту.

До речі, українська збірна має всі шанси на перемогу, адже ми – чинні чемпіони Європи. У минулому році наші спортсмени здобули абсолютне чемпіонство із загальним результатом у 27 медалей, 14 з яких – золоті.

Окрім офіційних змагань організатори Чемпіонату – компанія Noosphere і Федерація ракетомодельного спорту України – запланували позакласові змагання:

– запуск експериментальних ракет S2/P з «космічними яйцями» на борту. До участі запрошуються не лише професійні спортсмени-ракетомоделісти, але й усі бажаючі. Переможці змагань розділять між собою призовий фонд 4 000€.

– перегони Copters Race, де пілоти змагатимуться у майстерності управління літаючими апаратами.

 

Вхід на територію спортивного містечка – вільний.

Розклад Чемпіонату, маршрут до поля змагань та інші деталі події можна дізнатись на сайті або у Facebook.