Чеський центр у Львові запрошує на мовні курси

11 February 10:00 Lviv

Чеський центр, що незабаром розпочне свою роботу у Львові на вулиці Виговського, 79, запрошує на навчання на сертифікованих курсах чеської мови. Весняний семестр розпочинається 11 лютого, а зараз триває набір студентів.

Чеський центр у Києві входить до мережі Чеських центрів, яка є частиною Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Мережа Чеських центрів представлена 22 державними установами по всьому світу. Чеські центри як додаткова ланка дипломатичних структур всебічно репрезентують Чеську Республіку за кордоном за напрямками культури та освіти. У Львові ж з 2019 року розпочне свою роботу підрозділ київського представництва.

Мовні курси, що їх пропонує Чеський центр, провадять носії чеської мови – викладачів спеціально запрошують щосеместру. Наприкінці курсів студенти можуть здати іспит та отримати мовний сертифікат міжнародного зразка. Окрім багаторічної традиції викладання, Чеський центр пропонує також доступ до бібліотеки та відеотеки, безкоштовних розмовних клубів та консультації при виборі навчання в Чехії.

Цього року у Львові серед іншого ЧЦ пропонує спеціалізовану програму курсів для ІТ-сфери. Після загального початкового рівня А2 лектори активно запроваджують у навчальні матеріали спеціалізовану лексику, що дозволить студентам швидко і надійно засвоювати знання, конкретизовані саме для їх галузі. Для корпоративних замовлень Чеський центр у Львові пропонує групову знижку 10% на вартість навчального курсу. Для індивідуального запису також передбачена знижка 5% при одноразовій повній оплаті курсу. Вартість усіх рівнів та підручників дивіться на сайті Чеського центру.

Зараз вже розпочато набір на весняний семестр, який стартує з 11 лютого 2019 р. і триватиме до 16 червня 2019 р. Сертифіковані курси Чеського центру успішно тривають у Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Вінниці, Івано-Франківську, Запоріжжі, Одесі, Тернополі, Чернівцях та Мінську.

Зареєструватись на подію