Data Stream Mining & Processing

23 August 09:00 Львів, Будинок Вчених Львівська область, Рекреаційний комплекс “Бухта вікінгів”

Національний університет «Львівська політехніка» та Харківський національний університет радіоелектроніки під егідою IEEE організовують Міжнародну науково-технічну конференцію «Data Stream Mining & Processing». Конференція відбувається за підтримки Львівської міської ради, компаній Софтсер, Глобал Лоджік, Циклум, Укртелеком, ГО «Інституту Трансформації Територій», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського IT Кластера, комп’ютерної академії “ШАГ”, Тернопільского економічного університету.

Метою конференції є обмін досвідом, науковими результатами та технологіями в області обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних та комп’ютерного зору.

На конференції працюватиме чотири секції: Аналіз великих даних, машинний зір та обробка образів, динамічний аналіз даних та потоків даних, гібридні системи обчислювального інтелекту.

Окрім цього, на конференції проводимуться тематичні панелі , на яких компанії, які мають R&D підрозділи, що працюють в області штучного інтелекту, демонструватимуть власні розробки.

Загалом у конференції планує прийняти візьме участь понад 100 учасників. Визначальні ролі на конференції відводяться провідним фахівцям в області обчислювального інтелекту та обробки даних. Наукові результати конференції будуть опубліковані у Збірнику наукових праць.

Конференція відбудеться 23-27 серпня 2016 р., місце проведення:

Будинок Вчених у м. Львові та відпочинковий комплекс «Бухта Вікінгів» у Львівській області.

Більше інформації на сайті та у FB
Квитки можна придбати ТУТ

Контакти:
Дмитро Пелешко (Заступник голови конференції)
+ 38067-711-3563
dsmp.conference@gmail.com

Зареєструватись на подію