DevFest Ukraine 2018

12 October 10:00 Lviv, Planeta Kino

Cтартував новий сезон DevFest Ukraine – найбільшої у Центральній та Східній Європі конференції, сфокусованої на вивчення технологій Google!

Цього року DevFest Ukraine відбудеться у Львові 12-13 жовтня. Понад 1000 інженерів, менеджерів та підприємців зберуться у місті Лева, щоб дізнатися про останні новини з світу Android, Web і Cloud.

Що особливого очікувати цього року?

Конференція від інженерів для інженерів

2 дні зустрічі нових людей, 42 сесії обміну досвідом, 6 воркшопів практичних знань! Організатори створюють цю конференцію для таких гіків, як вони самі – з величезним бажанням навчатися, готові до випробувань, спілкування, обміну досвідом та заслуговуючих на конференцію найвищого рівня в Україні!

Спікери, які формують майбутнє

Будьте готові зустрітися з технічними експертами з Google, Microsoft, Slack, Uber, Amazon, Samsung! Обговорення найгарячіших технічних тем, вирішення власних завдань та знайомство з кращими тех-спеціалістами у своїй галузі. Не пропустіть свій шанс!

Демо-зона

Falcon Heavy та Ілона Маска не очікуйте, але буде потужно. Організатори підготували 200 m2 експо-зони, у тому числі AR, VR, Інтернет речей та демонстрації штучного інтелекту – все на ваш смак!

Місце проведення

DevFest відбудеться в “Планеті Кіно” – комфортного кінотеатру з 7 залами. Будьте готові до абсолютно нового рівня досвіду конференції! Чи можете ви уявити: сидіти з друзями в затишному кріслі кінотеатру, оточеному ідеальним звуком і насолоджуватись презентацією спікера на величезному екрані? Вам навіть не потрібно уявляти – це саме те, що відбудеться на GDG DevFest Ukraine цієї осені!

Потанцюємо?

Вечірка є невід’ємною частиною DevFest Ukraine. Як всі попередні роки, це буде шалено, вибухово і незабутньо!

Дивіться відео, як було минулого року на  DFUA 2017!

Слідкуйте за оновленнями

Підписуйтесь на DevFest розсилку. Детальну інформацію про реєстрацію, доповідачів та квитки можна знайти на сайті devfest.gdg.org.ua, Facebook групі чи в Twitter.

До зустрічі у Львові – зростаючій тех-столиці України!

 

Зареєструватись на подію