Дні Креативності в Україні

15 September 15:00 Kyiv

Цієї осені в рамках “Днів креативності в Україні” у вересні і жовтні в Києві пройде серія креативних воркшопів і майстер-класів на теми: “Бізнес та інновації”, “Маркетинг і комунікації”, “Стартапи і технології”.

Перша зустріч відбудеться 15 вересня в Києві в прекрасному інноваційному просторі Creative Quarter в БЦ “Гулівер” з Наталією Бабаєвою, екс-маркетинг-директором книжкового видавництва МІФ і Сержем Зеноаге, кінорежисером і директором найбільшої студії в Молдові Umbrella.

Формат заходу був обраний не випадково: надихаючі бізнес-доповіді відмінно мотивують, але коли необхідно щось зробити, відсутність навичок заводить нас у ступор. Робота над вирішенням конкретної задачі під керівництвом ментора дає істотні бонуси: здобуваються знання і навички, а не тільки емоція “я можу!”.

Більше про подію можна дізнатися тут.
«Дні креативності в Україні» – це серія заходів, які відбудуться в Києві і інших містах України з 15 вересня по 19 листопада. Це майданчик для пошуку відповідей на виклики, які стоять перед нами. Саме тому, “Дні креативності” в цьому році проходять під гаслом Change Culture | Культура змін.

Організатор заходу – офіційне представництво міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions і Reklamaster.com. За підтримки галузевого форуму KYЇV MEDIA WEEK і мережі кінотеатрів MULTIPLEX. Генеральний медіа-партнер 1 + 1 Медіа.

Зареєструватись на подію