ELEKS DevOps Hiring Week

ELEKS DevOps Hiring Week

13 December 11:00 online
Чудова можливість для DevOps спеціалістів стати частиною ELEKS уже в грудні – наш ELEKS DevOps Hiring Week. 
 
Прийми оффер протягом 24 годин і отримай до $2500 welcome бонусу! Більше цього, ELEKS перерахує таку ж суму благодійній організації за твоїм вибором. Таким чином ми зробимо спільну добру справу. 
 
Вакансії: Strong Junior, Middle and Senior/Lead DevOps Engineer 
 
Проєкти: Зможеш приєднатися до одного з наших інноваційних проєктів для клієнтів з ОАЕ, США, Великобританії та найбільших європейських країн, зокрема Німеччини та Франції. 
 
Галузі: Програмне забезпечення та технології, металургія та видобування, фінанси, електронна комерція та багато інших. Нашими клієнтами є цифрові новатори та визнані світові бренди. 
 
Технології: Azure, AWS, configuration management tools, containers і K8s as orchestrator, Jenkins, та інші інструменти DevOps. 
 
Бонус: Прийми пропозицію протягом 24 годин, і отримай бонус до $2500. Як додатковий бонус, ELEKS пожертвує рівнозначну суму на обрану тобою благодійну організацію. 
 
Як взяти участь? 
 
  • Зареєструйся і завантаж своє CV за посиланням → https://bit.ly/3DIN2ON
  • Розкажи про себе нашому рекрутерові, який/яка сконтактує з тобою, якщо твій досвід та навички відповідають вимогам
  • Приєднуйся протягом 13-17 грудня онлайн до Hiring Week
  • Пройди технічну співбесіду
  • Отримай оффер і бонус від ELEKS! 
 
ELEKS – міжнародна інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості для лідерів ринку та компаній, які претендують на лідерство в галузі технологій. Цьогоріч компанія святкує свою 30-ту річницю.  Зустрінемося на DevOps Hiring Week!
Зареєструватись на подію