GDG DevFest Ukraine 2017

13 October 09:00 Lviv, Pivdennyi Expo

Долучайтеся до GDG DevFest Ukraine 2017 разом з нами!

Багато хто каже, що це “Google I/O України”, адже GDG DevFest Ukraine виросла до найбільшої події року, пов’язаної Google технологіями в Цетральній та Західній Європі. Цього року її відвідає понад 900 учасників з більше ніж 20 країн світу, які приїдуть, щоб дізнатися найцікавіше з світу Android, Web та Cloud, а також відчути феноменальну атмосферу на собі.
Цього року GDG DevFest Ukraine відбудеться 13-14 жовтня у Львові.

Чого очікувати цього року:

    • 2 дні  безцінних знань, мотивації та зустрічі нових людей
    • 900+ учасників
    • 50 сесій  від досвідчених спікерів з таких продуктових компаній, як Google, Intel, Amazon та Twilio
    • 4 паралельних потоки  з зоною воркшопів
    • Шалена вечірка! 🙂

 

Місце проведення

Південний ЕXPО” – новий сучасний виставковий центр у Львові, який зможе на повну задовільнити потреби масштабного заходу!

Організатори фестивалю

Google Developers Group Lviv (GDG Lviv) спільно з групами розробників Google з усіх куточків України. Основною метою GDG є створити простір для того щоб  ділитися досвідом та здобувати нові знання.

Не пропустіть один з найкрутіших тех-івентів згідно за відгуками учасників та незалежного оцінюванння ДОУ! Отримайте свій квиток на #DFUA 2017 тут! До речі, для учасників Кластеру діє знижка 5%! Ось промокод – GDG4Cluster
Дивіться, як було минулого року на DFUA 2016!

Слідкуйте за оновленнями

Підписуйтесь на DevFest розсилку, а також детальну інформацію про реєстрацію, доповідачів та квитки можна знайти на сайті devfest.gdg.org.ua, Facebook, групі в Google+ чи в Twitter.
До зустрічі у Львові – зростаючій тех-столиці України!

Зареєструватись на подію