IDC Day Roadshow 2018: Інновації як бізнес-пріоритет

15 May 10:00 Lviv, Grand Hotel

За десять років вивчення технологій третьої платформи і 53-х років досліджень та аналізу глобального ІТ-ринку IDC стала свідком ряду технологічних перетворень, але за всю історію ще не траплялося таких грандіозних змін, які ми будемо спостерігати в найближчі три роки. У цей період в компаніях, які досягнуть цифрової зрілості, ініціативи трансформації перейдуть в режим форсажу.

Це спричинить формування по-справжньому цифрової економіки. При цьому збільшиться розрив між консервативними компаніями і цифровими аборигенами, які вміють використовувати технології для стимулювання інновацій і зростання бізнесу.

Серія конференцій IDC Day Roadshow покликана допомогти провідним регіональним організаціям у визначенні напрямку стратегічного розвитку в сучасних реаліях.

Ключові теми:

Хмарні технології

Ключова роль хмар в підвищенні конкурентоспроможності бізнесу: зниження вхідного порога і спрощення процесів цифровізації.

Інформаційна безпека

Як забезпечити безпеку при впровадженні сучасних технологій? Розвиток кіберстійкості. Де починається і закінчується відповідальність?

Великі дані

Різноманітність джерел і типів даних для аналізу. Аналітика великих даних з хмар. Як структурувати свої інвестиції в ІТ для проектів по аналітиці великих даних.

Корпоративна мобільність

Безпечне мобільне робоче місце – робота з даними в будь-якому місці в будь-який час. Application Development Platform – швидка і продуктивна розробка.

Реєстрація на конференцію: http://idc-day.com/lviv/register/

Додаткова інформація на сайті конференції: http://idc-day.com/lviv/

Організатор – IDC Ukraine http://idcukraine.com/

Контакти: office@idc-ua.com, тел. 38 044 4676722

Зареєструватись на подію