InnoTech Ukraine

11 March 10:00 Київ, НСК «Олімпійський»

InnoTech Ukraine – багатогалузевий форум високотехнологічних інновацій. Подія орієнтована на експертів та всіх небайдужих до робототехніки і 3D-друку, smart-технологій, а також розробок у сфері освіти та медицини.

InnoTech Ukraine – це найсвіжіші новинки, тренди та перспективи застосування інноваційних технологій для бізнесу та повсякденного використання. Організатор заходу, міжнародна виставкова компанія «Смайл-Експо», підготувала для гостей насичену програму.

Що чекає на гостей форуму:

  •  Демозона: виставковий майданчик заповнять стенди компаній з останніми моделями дронів, обладнанням для 3D-друку і сканування, smart-технологіями і різними інноваційними розробками. Відвідувачам буде надана можливість в деталях дізнатися про досягнення сучасного світу віртуальної реальності, протестувати технології розумного будинку, роботів телеприсутності і, звичайно, крім цього всього, на майданчику буде ще багато чого цікавого.
  • Конференція з топ-менеджерами та міжнародними експертами в різних областях. Спікери висвітлять основні напрямки розвитку та особливості впровадження високих технологій в сфери медицини, освіти та бізнесу. Досвідчені розробники, які на собі відчули особливості і складності просування стартапів та інноваційних проектів, розкриють кілька секретів зі своєї практики.
  • Зона Speed-dealing – унікальний шанс зустріти свого інвестора або розробника. Коротке бізнес-побачення, лаконічна презентація суті проекту та якісний фідбек – все це задля успішного виходу на ринок нового продукту.
  •  Майстер-класи для дітей різного віку. Тільки тут вони дізнаються про тонкощі 3D-друку, секрети робото будівництва і пілотування дронів.

Розробки українських і зарубіжних фахівців будуть представлені протягом двох днів – 11 і 12 березня.

Час роботи виставки – з 10:00 до 18:00.

У перший день – 11 березня – відвідувачів InnoTech Ukraine чекають:

  • 3 блоки конференції, присвячені медицині майбутнього, впровадженню розумних технологій в освіту та перспективам їх використання в бізнесі;
  • Професійний майданчик Speed-dealing для стартапів та інвесторів;
  • Демозона – платформа інноваційних рішень, яка успішно продемонструє досягнення компаній по всіх основних напрямках форуму.
  • Програма другого дня – 12 березня – передбачає продовження роботи демозони, а також:
  • Три блоки конференції плюс кілька воркшопів з обговоренням можливостей IT-кластерів, проблем та перспектив інвестування та просування стартап-проектів.
  • Дитячі майстер-класи за трьома напрямками: 3D-друк, робототехніка, пілотування дронів.

InnoTech Ukraine – майданчик, де концепції технологічного світу майбутнього знаходять своє втілення. Інноваційний стрибок можливий. Це підтверджує висока відвідуваність заходу: більше 5000 чоловік, 30 учасників в демозоні та 50 спікерів конференції. А також: smart-гаджети, роботи, нові IT-рішення та різні розробки, які переставляють основні секції виставки.

Дізнайтеся, які інновації доступні вже сьогодні, на форумі InnoTech Ukraine (НСК «Олімпійський», 11 і 12 березня).

Більш детально ознайомитися з інформацією про форум ви можете на офіційному сайті заходу

Зареєструватись на подію