Intelligent Chess Challenge | Lviv

08 December 09:30 Lviv, Dnister Premier Hotel

Запрошуємо ІТ-спеціалістів взяти участь у традиційному шаховому турнірі, який щороку відбувається за сприяння компанії Intellias. 

Intelligent Chess Challenge – це чудова нагода розділити своє захоплення шахами з колегами з інших ІТ-компаній. Ви матимете змогу не тільки поспілкуватися з однодумцями, але й позмагатися за першість та отримати подарунки. 

Запрошуємо до участі як початківців, так і професіоналів. Від усіх учасників очікуємо знання правил гри. Наші судді розподілятимуть пари таким чином, що пограти з достойним суперником зможуть усі. 

Формат турніру – швидкі шахи (час на партію по 10 хвилин кожному, плюс 2 секунди за кожен хід). Гратимемо 9 турів, за швейцарською системою. 

Для мотивації учасників до наполегливої гри компанія Intellias нагородить трьох переможців призами: 
1 місце – сертифікат Amazon на 100 доларів 
2 місце – сертифікат Amazon на 50 доларів 
3 місце – сертифікат Amazon на 30 доларів 

Додатковий приз – сертифікат Amazon на 50 доларів – чекає на найкращу дівчину-гравця.

Взяти участь у турнірі можна за символічну плату. Вартість одного квитка – 150 грн. Усі кошти підуть на придбання обладнання для шахового клубу Києва.

Реєстрація

Звертаємо увагу, що захід спрямований у першу чергу на технічних спеціалістів (інженерів, тестувальників, проектних менеджерів), які працюють в IT-компаніях. Організатор залишає за собою право модерувати заявки і відмовити в участі реєстрантам, котрі не відповідають цим критеріям.

Подія у Facebook.

Зареєструватись на подію