Масштабний батл стартапів на IT_Dnipro!

06 September 10:00 Дніпропетровськ, Культурно-діловий центр "МЕНОРА"

На правах інфопартнера Кластер рекомендує вам завітати до Дніпропетровська на всеукраїнський інвестиційний форум для стартапів та IT-бізнесу «IT_Dnipro – 300 startups Forum». Захід  відбудеться 6-ого вересня в Дніпропетровську, в культурно-діловому центрі «МЕНОРА». Більше 500 учасників з України та інших країн Європи обговорять найцікавіші та найперспективніші тренди IT-індустрії. Організатори події: Inoovation BOX regional incubator, Банк стартапів FISON, InVenture Investment Group, Creative People Group.

Основне завдання IT_Dnipro – розвиток венчурної екосистеми України та підготовка ринку до зростання

Спікери розкажуть про ефективні практики створення масштабованих продуктів на прикладах історій успіху українських компаній. Учасники Форуму дізнаються про роль венчурних фондів, інкубаторів та акселераторів у розвитку стартап-екосистеми і зможуть особисто познайомитися з ключовими гравцями українського ринку.Серед спікерів Форуму – Дмитро Дубілет (PrivatBank), Іво Радуловскі (Segments), Вадим Роговський (Wannabiz), Регіна Махотіна (UAngel), Дмитро Томчук (FISON), Нікко Порка (Lapioworks), Мачек Садовски (StartUP HUB Poland), Сергій Довгополий (InVenture), Сергій Скабелкін (FinTech Cluster), а також презентація проекту UA50.

В рамках Форуму вперше в Україні пройде відбірковий тур міжнародного стартап-турніру GET IN THE RING (GITR)

GITR – Міжнародний Стартап Турнір, заснований в Нідерландах. За останні кілька років він встиг охопити 64 країни і понад 5000 стартапів. Переможці турніру в Дніпропетровську отримають можливість поборотися за право презентувати свій проект в Нідерландах перед найбільшими світовими інвесторами.

«IT_Dnipro – 300 startups Forum» розділений на кілька секцій та рингів для стартапів із різними “ваговими категоріями”. Експертну оцінку пітчів проведе журі, яке складається з бізнес-ангелів, представників інкубаторів та фондів. Учасників форуму IT_Dnipro чекає теплий прийом в одному з кращих залів міста, корисні лекції від відомих спікерів, смачний фуршет, продуктивний нетворкінг та багато інших сюрпризів.

Заявки на участь у турнірі приймаються на сайті.

Організатори вірять у розвиток IT-індустрії України та готують масштабний і яскравий захід, який дасть імпульс розвитку екосистеми. Вони шукюать тих, хто як і вони бачать величезні перспективи галузі,тих,  хто готовий підтримати стрімке зростання IT і стати одним з містків між новим бізнесом, інвестиціям та глобальним ринком.

Детальна програма та квитки на конференцію доступні на сторінці.