Встигніть придбати квиток на ITEM!

02 June 10:00 Дніпропетровськ, Культурно-діловой центр "Менора"

Четверта щорічна конференція ІТЕМ – це масштабний івент, на якому зберуться 1000 учасників, щоб обговорити, як ефективно керувати ІТ-бізнесом.

На конференції буде представлено 4 потоки – кожен буде мати змогу дізнатися всі актуальні тренди своєї спеціальності. Також кожного тижня програма конференції

ITEM буде поповнюватися новими спікерами, які є топовими експертами у своїй царині.

Спікери – світові експерти:

  • Tom Gilb — “Grandfather” of Agile development, консультант і автор численних бестселерів
  • Юрген Аппело — автор світових бестселерів і експерт в сфері управління проектами, входить до 40 найкращих експертів у сфері менеджменту і лідерства в світі.
  • Володимир Люлька — серійний підприємець, який вже більш ніж 20 років створює круті проекті в сфері IT.
  • Єгор Бугаєнко — CTO і співзасновник Teamed.io, він розкаже про дисципліну всередині команди, а також цілісності ІТ продуктів.
  • Яков Файн — відомий блогер, письменник, адепт Java роскаже про те, як бути правильними менеджерами, яких люблять програмісти.
  • Антон Менерінг — експерт мультиканального маркетингу, керує власним маркетинговим агенством повного циклу в Нью Йорку.
  • Дженіфер Робертс експерт маркетингової стратегії, працювала в Google Academy в ролі Account Strategist.

Окрім доповідей на ITEM-2016 вас буде очикувати велика кількість інтерактивних сюрпризів і розіграшів від організаторів, грамотний нетворкінг, комфортна лаунж-зона та незабутня вечірка.

1 квітня завершується акційна ціена на квиток ITEM 2016. Встигніть придбати квиток до кінця березня і будьте в числі перших поважних гостей конференції. Обовязково підпишиться на наші вебінари і отримуйте не тільки свіжі новини, але й можливість спілкуватися зі спікерами за декілька тижнів до початку ITEM 2016.

Детальна інформація на сайті item.com.ua або в групі ITEM на Facebook.

Офіційний хештег конференції #itemua2016

Встигніть придбати білет на конференцію до 1 квітня за акційною ціною! Також обовязково скористайтеся партнерською знижкою 5% по промокоду *lvivitcluster2016*.

Чекаємо вас на ITEM 2016!

Зареєструватись на подію