JavaDay Tech Talk Lviv 2016

12 June 10:00 Львів, Будинок Вчених, вул. Листопадового Чину, 6

12 червня запрошуємо завітати на конференцію JavaDay Tech Talk Lviv 2016, у програмі якої будуть доповіді присвячені:

  • Core JVM platform and Java SE (Java 8)
  • JVM languages and new programming paradigms
  • Web development and Java Enterprise technologies
  • Architecture & Cloud
  • BigData & NoSQL

Вам цікаво, що було минулого року? Дивіться відео з JavaDay Lviv 2015!

На конференції JavaDay Tech Talk Lviv 2016 нас чекають дванадцять сесій у двох потоках, де ви почуєте визнаних у Java-світі доповідачів:

  • Rafael Winterhalter, Software engineer @Scienta AS. Інженер-програміст, що спеціалізується на розробці під Java. Веде блоги про розробку програмного забезпечення, а також регулярно виступає на конференціях, зокрема є спікером JavaOne та має титул JavaOne Rockstar.
  • Євгеній Борисов, Big Data Technical Leader @NAYA Technologies. З 2001 року Євгеній працював розробником програмного забезпечення на Java, пізніше був Team Leader’ом та Java-архітектором, працював тренером з Java. Зараз є провідним консультантом ІТ-проектів на Java, Scala та Python.
  • Nicolas Frankel, Senior Consultant @SAP Hybris Nicolas – архітектор програмного забезпечення з 15-річним досвідом у сфері консалтингу для багатьох різних клієнтів у різних напрямках, таких як телекомунікації, банківська справа, страхування, роздрібна торгівля тощо. Зазвичай працює на Java / Java EE і Spring-технологіях, у вузькій спеціалізації, як забезпечення якості, складання процесів та Rich Internet Applications.
  • Philipp Krenn, Developer Advocate @Elastic. Він працює із full-text пошуком, аналітикою та даними в режимі реального часу. Займається розробкою програмного забезпечення за допомогою MongoDB, MySQL, з використанням Jenkins та AWS. Проводить тренінги з NoSQL і хмарних обчислень на зустрічах ViennaDB та Papers We Love Vienna.

Переглянути доповідачів та придбати квиток ви можете на сайті конференції

Крім унікальної програми та експертів, з якими ви матимете можливість поспілкуватися, на вас чекатимуть різні розваги та сюрпризи.


ПРИДБАЙТЕ КВИТОК НА КОНФЕРЕНЦІЮ


Досі вагаєтесь чи варто відвідати подію! Ось 4 вагомі причин прийти на JavaDay?

# 1: Відкриєте для себе кращі та новітні методи у роботі із Java

#2: Зустріти провідних міжнародних та українських експертів із розробки на Java

#3: Конференція допоможе знаходити нові способи вирішення проблем у розробці програмного забезпечення

#4: Поспілкуєтеся із однодумцями

Зареєструватись на подію