Кластер запрошує в Одесу на Black Sea Summit!

12 August 09:00 Одеса, Концерт хол "Сади перемоги", площа 10-ого Квітня

Одеса – це не лише море та гумор. Це також місто підприємців, креативу та інновацій. Підтвердженням цього  є конференція Black Sea Summit 2015, яка відбудеться 19-го вересня в Одесі.

Подія буде цікавою для ІТ-шників та розробників, адже вони зможуть дізнатись про нові тренди та інновації у світі ІТ від досвідчених спікерів із США, Ізраїлю та Європи, а також познайомитись із лідерами українського ІТ ринку. Також у них буде змога отримати цінну пораду у спеціально виділеній зоні для нетворкінгу. Підприємці, які лише починають свій бізнес знайдуть на конференції корисні знайомства та партнерів. Індивідуальні інвестори та фонди зможуть заручитись підтримкою місцевої влади задля розвитку техносфери у місті та отримати знайомства  на усіх рівнях від індивідуальних розробників до команд стартаперів із готовим продуктом.

У рамках конференції асоціація бізнес ангелів UAngel  вперше проведе закриту  зустріч для інвесторів та бізнес ангелів – Angel Investor Day

Усі охочі зможуть зареєструватись, познайомитись зі спікерами та організаторами ще за день до події на Ultimate Networking Pre-party. Більше детальної інформації про подію та про спікерів читайте на сайті.