Lviv IT Arena – уже цієї осені!

02 October 10:00 Львів, стадіон "Арена Львів", вулиця Стрийська 199

Цієї осені на Львів уже вдруге чекає одна з наймасштабніших ІТ подій України – Lviv IT Arena. Подія збере розробників, дизайнерів, програмістів, підприємців, стараперів та усіх хто любить і цікавиться ІТ трендами. Важливо що цього року конференція матиме не 12, а три тематичні потоки Product, Technology та Business, які розкажуть про головні ІТ тренди та інновації у світі ІТ

 

Уже традиційно Lviv IT Arena 2015 відбудеться 2-4 жовтня на стадіоні Арена Львів. Незважаючи на те що у 2014 подія мала шалений успіх, цього року вона буде ще масштабнішою. Цього року вона збере більше 1200 учасників та понад 100 спікерів з України та світу, які проведуть безліч крутих воркшопів та доповідей на актуальні теми.

Уже традиційно Lviv IT Arena 2015 відбудеться 2-4 жовтня на стадіоні Арена Львів.

Також у  рамках конференції відбудеться унікальний для України захід виставка робототехніки – HI TECH EXPO. Серед предметів виставки будуть не лише роботи, але й інші зразки найсучасніших технологій – Дрони, 3-D принтери, розумні будинки та багато іншого. Ще один цікавий захід, який допоможе знайти інвесторів та реалізувати власну ІТ мрію – Lviv IT Arena Starup competition. Усі охочі зможуть подати заявку та випробувати свої ідею на міцність, зібрати надійну команду і представити свій стартап перед найуспішнішими представниками ІТ бізнесу міста та країни.

Окрім досвідчених спікерів та практичних воркшопів на учасників Арени чекають  круті сюрпризи та розваги.

Уже звично на гостей чекатиме одразу декілька гучних вечірок, а також музичний сюрприз. Тож якщо ви обожнюєте ІТ, прагнете розпочати стартап чи просто шукаєте хороший нетворкінг, то Lviv IT Arena 2015 – саме для вас!

Інші події