Lviv IT Jazz Conference

27 June 10:00 Площа Ринок, Alfa Jazz Lounge

Представники найбільших ІТ, інвестиційних та бізнес-компаній зберуться у Львові на Lviv IT Jazz Conference. Подія відбудеться 26-27 червня в Alfa Jazz Lounge на площі Ринок. Lviv IT Cluster організовує захід  аби об’єднати різних гравців динамічного ІТ-ринку та принести позитивні зміни для міста.

Lviv IT Jazz – це нетворкінг подія C-рівня для ІТ-компаній та інвестиційних фондів. Квиток дає можливість відвідати концерти Alfa Jazz Fest та послухати найвідоміших спікерів. Серед них:

  • виконавчий директор у Soros Fund Management Алекс Фрідлянд
  • заступник Голови Національного банку України Владислав Рашкован
  • засновник та керуючий партнер AVentures Capital Андрій Колодюк
  • міністр освіти і науки Лілія Гриневич,
  • голова Наглядової ради Lviv IT Cluster Андрій Павлів
  • голова Комітету з ІКТ у ВР Олександр Данченко

Серед модераторів – не менш відомі ІТ- та бізнес-євангелісти як-от Яніка Меріло, президент UVCA, Павло Шеремета, колишній Міністр економіки України, і Андрій Ганкевич, директор зі стратегічного розвитку компанії Eleks.

Конференція складається із трьох потоків, присвячених різним аспектам ІТ-бізнесу. Представники міста та уряду говоритимуть про те, як держава може поліпшити ІТ-інфраструктуру і сприяти загальному розвитку ІТ. Другий потік об’єднає відомих експертів, щоб обговорити зміни, необхідні для росту бізнесу як-от інфраструктурні та освітні проекти. Основний акцент третього потоку – інвестиційні можливості та налагодження діалогу  між інвесторами та ІТ-компаніями.
Більше інформації про захід та квитки –  на сайті Lviv IT Jazz Conference!

Із приводу запитань чи співпраці, пишіть нам на itjazz@itcluster.lviv.ua.

Зареєструватись на подію