Міжнародна конференція AICT’2015!

30 October 09:00 Університет "Львівська Політехніка", вул. Професорська, 2, корпус 11

Запрошуємо Вас прийняти участь у міжнародній конференції Новітні досягнення в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (AICT’2015), яка відбудеться 30-ого жовтня у Львові – культурній столиці України!

AICT’2015 є заходом, який дасть змогу дослідникам, інженерам та підприємцям обмінятися ідеями та обговорити найновіші рішення в галузі інформаційних та комунікаційних технологій. Окрім традиційних секцій в рамках конференції спільно з компанією Cisco буде проводитися День Cisco у Львові. На цьому заході за участі професіоналів компаній Cisco, Укртелеком, MТС Україна, Київстар, Астеліт, SoftServe, Lohika та ELEKS Software буде обговорюватися поточний стан та майбутнє інформаційних та комунікаційних технологій.

Львів – є одним з найбільш захоплюючих міст Європи та стає все більш відомим, як провідний науковий та освітній центр, який має 12 університетів, 8 академій та більш ніж 40 науково-дослідних інститутів. Місто відоме як осередок мистецтва, літератури, музики та театру. Сьогодні, незаперечним свідченням багатства культури є велика кількість театрів, концертних залів і творчих об’єднань. Історичний центр Львова занесено до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО з 1998 року. Ми сподіваємось, що кожен почерпне для себе щось нове на AICT’2015, а дружня атмосфера конференції та архітектура старовинного Львова залишать лише незабутні спогади.

Зустрінемось на  AICT’2015!

Зареєструватись на подію