Mobile Beach Conference

19 May 10:00 Odesa, Ibiza Beach Club

 

19-20 травня в Одесі відбудеться щорічна конференція Mobile Beach Conference, найбільша open-air конференція з мобільного маркетингу у Східній Європі. #MBC2018 буде організовано в форматі infotainment. Учасники будуть слухати провідних спікерів, ділитися своїм досвідом і просто підписувати угоди і  все це безпосередньо на березі Чорного моря. У порівнянні з конференцією 2017 року, ми плануємо розширитись принаймні вдвічі і прийняти більше 1200 учасників.

У 2018 році, до традиційних тем мобільного маркетингу, ми додали інноваційні теми, такі як відео, VR, AR та AI!

Спікерами MBC вже були редставники таких компаній, як Shazam, EA Games, Google, Looksery, AdColony, AppsFlyers, Unity, WarGaming та інші.

Паралельно з навчальною програмою конференції, організатори MBC також наполегливо працювали над підготовкою розважальної частини. За день до початку конференції, 18 травня на узбережжі Чорного моря в клубі Ibiza відбудеться pre-party з хедлайнером, коктейлями та безліччю можливостей зустріти нових партнерів. Наступні два дні також пройдуть в невимушеній атмосфері, яка гарантує плідні дискусії та продуктивний нетворкінг.

До 6 грудня діють квитки за ціною early bird – http://mobilebeach.rocks/

#MBC2018 – всі хочуть бути тут!

Зареєструватись на подію