MobileOptimized 2016

15 July 10:00 Білорусія, Мінськ

15-16 липня в Мінську пройде MobileOptimized 2016, найбільша в Білорусі технологічна конференція, присвячена мобільного розробці.

В ході двох днів конференції основна увага буде традиційно приділено новин розробки під 2 провідні мобільні платформи: iOS і Android. У доповідях торкнуться як загальнотехнологічного питання (архітектура мобільних додатків і мікросервіси, робота з базами даних, UI, автоматизація тестування мобільних додатків, QA і Security), так і новини розвитку конкретних технологій: Swift, його поновлення, нові різновиди й функції, Kotlin, Realm , Xamarin.

Окремий блок доповідей в MO 2016 присвячений фронтенд-розробці під мобільні пристрої з використанням JS: UI / UX, адаптивна верстка, Кросплатформені інструменти, введення в розробку додатків для веб-розробників.
Родзинкою цьогорічної конференції стане Галерея додатків, в якій ви можете представити свої продукти і отримати оперативний професійний фідбек, допомога з розробкою і навіть фінансування для свого дітища. Умови подання заявки найближчим часом з’являться на сайті конференції.

Зареєструватись на подію