NewEdu: Tech in Focus

04 April 10:00 Kharkiv
4-5 квітня у Харкові відбудеться Міжнародний освітній форум NewEdu:Tech in Focus. Цього року форум отримав технологічний фокус, а організаторами виступають Харківський IT Кластер, організація, що об’єднує понад 50 ІТ-компаній в регіоні; а також засновники заходу і діячі у сфері освіти Юлія Павіченко та Світлана Фельдман.

New Edu за 4 роки став найбільшим в Україні комунікативним майданчиком для міжнародних експертів у сфери освіти, педагогів, викладачів вишів, представників бізнесу та приватних курсів, а також для державних органів. Учасники та спікери приїжджають із усіх куточків країни, щоб разом шукати сенси в освіті, формулювати цілі освітньої системи, а у підсумку – сформувати дорожню карту для їх досягнення.

На участь у форумі вже погодилися педагоги з Фінляндії, Японії та інших країн, в яких рівень освіти є високим. Експерти ділитимуться своїм досвідом із українськими колегами. Одним із топових спікерів стане гість із Амстердама Аніл Балгобінд, довірений радник Amsterdam Smart City Platform Strategy.
Зареєструватись на подію