Open Tech Week

Open Tech Week

29 October 10:00 offline/online

З 25 по 29 жовтня Sigma Software запрошує на Open Tech Week — серію благодійних заходів, що триватимуть протягом робочого тижня і кожного вечора збиратимуть ІТ спільноту на тематичні зустрічі.

В програмі Open Tech Week:

Вартість участі — від 200 грн. Реєструючись на мітап, ви робите добру справу. Кошти з придбаних квитків ми перерахуємо у благодійний фонд “Крила Надії” на допомогу дітям зі складними життєвими обставинами та онкологією.

Детальніше про проєкт
Open Tech Week — освітній проєкт, що поєднує в собі професійний розвиток, обмін знаннями, нетворкінг та благодійність. Проєкт започаткувала компанія Sigma Software в січні 2017 року з метою підтримки локальних ІТ спільнот в містах розташування великих офісів компанії. В 2020 році, після введення карантинних обмежень, проєкт вийшов в онлайн-формат і став доступний для всіх, хто прагне розвивати власні ІТ навички.

Ще одна важлива складова проєкту Open Tech Week — допомога тим, хто цього потребує. Всі зібрані кошти з квитків ми передаємо на соціальні ініціативи в різних містах України. За 5 років існування проєкту ми провели 90 мітапів та передали на благодійність близько 620 тисяч гривень.

Open Tech Week — це події про мотивуючих спікерів, надихаючі спічі, трендові напрямки та особливу атмосферу. Будемо раді бачити вас як слухачів і як спікерів, якщо вам є чим поділитись. Долучайтесь!

Зареєструватись на подію