OWASP Ukraine 2018

23 November 10:00 Lviv

Запрошуємо вас на найбільшу Application Security конференцію України – OWASP Ukraine 2018, що пройде у Львові 23-24 листопада, та збере понад 350 учасників з різних країн світу. Цього року у програмі не лише експертні доповіді, а й практичні воркшопи та стенди, хакінг-віледжі та можливість спробувати взломати розумного робота і не тільки.

Щоб зробити цю конференцію особливою, над її створенням працювали разом Львівське, Київське, Дніпровське та Одеське відділення світової організації OWASP. За прикладом найбільших світових AppSec конференцій організатори розділили подію на 2 окремі дні. Впродовж першого дня будуть відбуватися технічні воркшопи, в офісі компанії Ciklum. В другий день відбудеться сама конференція, де на відвідувачів чекають топові практичні доповіді, хакінг вілледжі, розумний робот та декілька інших девайсів, обійти захист яких буде запропоновано учасникам конференції, практичні стенди та інші цікаві речі. Всі заходи другого дня будуть проходити в !FESTrepublic. Експерти з питань безпеки зберуться разом з дослідниками, розробниками, тестувальниками та власниками бізнесу, щоб обмінятися досвідом та поговорити про безпеку сучасних додатків, IoT, соціальну інженерію, масштабні хакерські атаки та інші актуальні загрози кіберпростору України.

Програма доповідей все ще формується, тому якщо бажаєте поділитись чимось цікавим з колегами та стати доповідачем – реєструйтесь за посиланням: https://cfp.owaspukraine.org/

Програма воркшопів вже сформована, на вас чекають 6 воркшопів різноманітних тематик: від безпеки аплікацій та веб-безпеки до reverse-аналізу та зламу Security Gateway нової марки автомобіля. Ви можете дізнатись найкращі та найгірші методики роботи з Сloud’ами та Amazon AWS, розібратися які техніки використовують зловмисники при обході захисту сучасних веб-додатків або ж спробувати себе в ролі Security Analyst, шукаючи всі індикатори компрометації важливих сервісів в середовищі клієнта. Більше інформації ви можете дізнатись із детальних описів програми воркшопа, що вас зацікавив.
До зустрічі на OWASP Ukraine 2018!
23/11 – воркшопи, офіс компанії Ciklum (вул. Шевченка 111а)
24/11 – конференція, в !FESTrepublic (вул. Старознесенська 24-26)

Використовуйте промокод для 10% знижки: “ClusterStaySecure”

Більше інформації:
Facebook-сторінка події: https://www.facebook.com/events/316527135593964/

Офіційний сайт: https://owaspukraine.org

Зареєструватись на подію