PechaKucha SocialNight вперше у Львові!

24 December 19:00 Львів, готель “Жорж”, площа Міцкевича 1.

ФОРМАТ: PechaKucha
ТРИВАЛІСТЬ: 19:30 – 22:00

  • 20-25 слайдів
  • 6 хвилин 40 секунд
  •  8 спікерів

Вартість участі: від 200 грн* (мінімальна вартість – 200 грн., якщо Ви плануєте та маєте можливість збільшити благодійний внесок – тоді welcome

ТЕМА: “РОБИ ТЕ, ЩО ЛЮБИШ”

Ми воліємо жити та працювати по-новому 🙂 Робити свій вибір добровільно, а не бути змушеним заводити трактор через закриття офісів та релокацій. Якщо робити те, що любиш і вірити в це – успіх неминучий:), можливо, не так зразу, але досягнути його можна. Нащастя, є багато людей та компаній, які бачать в багатьох ситуаціях не тільки “мінуси”, але і аргументи для реформування своєї діяльності та виведення її на новий рівень.Цій темі і присвячена наша остання подія року – ми підводимо підсумки , будуємо плани і віримо в себе!

*Пам’ятаючи, що всі ми люди і в кожного з нас є часточка тепла, – ми вирішили організувати: PechaKucha SocialNight на соціальній основі – кошти, отримані від продажу квитків(* за винятком адміністративних витрат), будуть передані дітям з особливими потребами НРЦ “Джерело” у Львові для підтримки програми “гідротерапія”.

В Центрі є спеціально облаштований басейн, де щодня висококваліфіковані реабілітологи займаються з дітьми, що дає такий важливий розвиток та допомогу дітям з особливими потребами. Для функціонування програми потрібне якісне утримання та догляд басейну, фільтри та персонал. Залучені кошти допоможуть забезпечити заняття з гідротерапії на пів року для 100 дітей Центру, які щодня займаються на програмах “Джерела”.

Акцію “З любов’ю в серці” – візьми участь в PechaKucha SocialNight та принеси з собою частинку добра для дітей – вихованців дитячого будинку “Добре серце” (Львівська обл., Буський р-н, с. Новий Милятин).


ПРОГРАМА PECHAKUCHA SOCIAL NIGHT:
19.00 – 19.30 – реєстрація, кава, солодощі, виступ музичного гурту 🙂 – буде затишно, тепло, дружньо та весело
19.30 – 19.40 – відкриття
19.40 – 20.40 – PechaKucha: Дмитро Гадомський (адвокат, партнер адвокатського об’єднання “Юскутум”), Андрій Самбір, Дмитро Малєєв ( Директор Львівської Школи Програмування), Михайло Лазор (Директор львівської філії IT-компанії EPAM Systems), Дмитро Косарєв (CEO та Co-founder компанії N-iX та Львівської Школи Тестування (Lviv QA School) )
20.40 – 21.00 – питання – відповіді
21.00 – 22.00 – networking+music fun

Зареєструватись можна за посиланням

Стати волонтером можна тутБажаєте стати партнером? Вам сюди!

Більше інформації та оновлень шукайте у Facebook

Зареєструватись на подію