PLVision запрошує студентів на безкоштовний курс з комп’ютерних мереж

25 April 10:00 Lviv, PLVision

PLVision – провідна компанія-розробник програмного забезпечення у сфері Computer Networking та Internet of Things – запрошує львівських студентів на безкоштовний курс з програмування. Training Center від PLVision – єдина в Україні навчальна програма, повністю сфокусована на вивченні мережевих технологій, що є двигуном усіх інноваційних технологічних напрямків, зокрема – ІоТ (Інтернету речей). Найкращим випускникам Training Center 7.0 запропонують роботу в PLVision.

Навчання повністю безкоштовне – для участі потрібно зареєструватися та пройти вступні випробування: виконати тестове завдання мовою С, а також пройти технічну та HR-співбесіду.

Що очікується від кандидата:

  • бути студентом старших курсів технічних спеціальностей з високою мотивацією навчатися і розвиватися у сфері комп’ютерних мереж
  • досвід роботи з Linux OS на рівні користувача
  • добрі навички програмування на C
  • базові знання комп’ютерних мереж
  • і високий рівень англійської (Intermediate і вище).

Під менторством найкращих експертів компанії, учасники курсу отримають фундаментальні навички системного і мережевого програмування на мові С, а також досвід роботи з комп’ютерними мережами, Linux OS і Python. 80% випускників попередніх курсів приєдналися до команди PLVision.

Навчання стартує 2 травня і триватиме впродовж місяця. Заняття відбуватимуться з 9 до 16 години в офісі компанії PLVision (вул. Володимир Великого, 2в). Вичерпну інформацію про курс можна знайти на сайті компанії. Зареєструватися можна тут до 25 квітня.

Зареєструватись на подію