PM&BA Conference

09 June 10:00 Odesa

На ринку стартувала нова конференція для провідних PM та BA, яку встигли підтримати провідні гравці ринку України, а також з-за її меж.

9 червня в Одесі відбудеться PM&BA Conference – унікальна подія для України присвячена бізнес аналізу та проектному менеджменту в IT.

PM&BA Conference  – це професійно дискусійний майданчик, де під одним дахом  зберуться провідні спеціалісти галузі, лідери думок, кращі бізнес аналітики, а також провідні менеджери з інших галузей, які бачать своє майбутнє в ІТ. Програма конференції розділена на паралельно діючі чотири потоки: Project Management, Product Management,  Business Analyse, Workshops і пропрацьована так, що один день дасть змогу цілком зануритися у сферу управління та аналізу, увібрати у себе всю теоретичну та практичну базу, пропрацювати всі відпрацьовані алгоритми дій, які допоможуть та пришвидшать ваш професійний розвиток.

Головні питання дня і теми ви зможете знайти вже на сайті: http://www.pmbar.org , де програма зі спікерами оновлюється поступово. Незволікай і приєднуйся до нового формату конференції де збираються кращі серед кращих! *кількість місць обмежена
Один_день, 400учасників, 4потоки, 30спікерів

#Коли? 9 червня 2018
#Де? Одеса (готель «Гагарін»)
#Зареєструватися можна тут з 20 березня – https://goo.gl/5hTmwc
Будь першим, так як лише перші учасники зможуть придбати квитки по найвигіднішій ціні!

Детальнішу інформацію про подію Ви зможете знайти на сторінці заходу у Facebook, а також на офіційному сайті заходу.

Для учасників Кластеру діє промо-код на 10% знижки: PMBA4ClusterLV 

#pmbar  #PMBAConference18

Зареєструватись на подію