QA Automation TechTalk

10 February 18:30 Львів

Ви багато про це думали і все ще вагаєтеся чи йти в автоматизоване тестування?

Приходьте на QA Automation TechTalk, і всі ваші сумніви зникнуть!

Наш партнер GlobalLogic допоможе вам дізнатися про переваги автоматизованого тестування, про те, як QA-автоматизатори економлять час, підходять творчо до своїх завдань на проекті та про те, як оптимізувати рутинну роботу.

Приходьте 10 лютого на 18:30 на QA Automation TechTalk у Львові!

Зареєструватися!

У програмі — доповіді трьох досвідчених експертів у сфері автоматизації:

  • Ярослав Пернеровський (Lead Test Engineer, GlobalLogic, Київ). Все, що вам потрібно знати, щоб почати автоматизувати ваші тести. Ярослав займається тестуванням з 2005 року, і на даний момент основний напрямок його діяльності – організація і підтримка процесів автоматизації у тестуванні та розробці програмного забезпечення. У своїй доповіді він розповість навіщо, що і як автоматизувати, як побудувати успішну автоматизацію проекту, вкаже на помилки, яких варто уникати, та практики, які варто використовувати.
  • Юрій Козак (PhD in Electrical and Electronics Engineering, System Architect, GlobalLogic, Львів). Автоматизація як спосіб “зробити багато дурної роботи” швидко і без зусиль. Юрій — системний архітектор та провідний розробник системи автоматизованого тестування, а також девелопер із двадцятирічним стажем та значним досвідом роботи на Embedded-проектах. Він детально розповість про переваги автоматизованого тестування, про симуляцію реального девайса, про верифікацію багів та про те, як зробити власний тест-фреймворк.
  • Марина Ісаченко (Senior Test Engineer, GlobalLogic, Львів). Тестування на великому медичному проекті. Автоматизація як необхідність. Марина прийшла на проект як trainee і зараз займає позицію Senior Test Engineer. Із п’яти років професійної діяльності в галузі тестування три вона присвятила автоматизованому тестуванню. У своїй доповіді Марина розповість про особливості тестування медичного пристрою, свій досвід діяльності на медичному проекті великої компанії, а також про довгострокові перспективи, які є у тестувальників-автоматизаторів.

Отже, до зустрічі на техтоку!

Контактна особа: Марія Росіл (mariia.rosil@globallogic.com).
Участь у зустрічі безкоштовна, але реєстрація обов’язкова. Зверніть увагу, що реєструючися на захід ви приймаєте умови Політики конфіденційності.

НЕ забудьте роздрукувати запрошення, яке прийде вам на пошту, та показати його на вході.

Зареєструватись на подію