IT Sourcing Boot Camp

IT Sourcing Boot Camp

17 January 10:00 online

Perfectial powered by Avenga запрошує на безкоштовне навчання всіх, хто має бажання та мотивацію розвиватися як професійний Talent Sourcer.
Заняття розпочнуться вже 17 січня. Кращі випускники продовжать співпрацю під наставництвом професійних рекрутерів зі Львова, ІваноФранківська та Києва.

Дізнайтесь більше про IT Sourcing Boot Camp.

IT Sourcing Boot Camp це навчальна програма від Perfectial powered by Avenga, спрямована на розвиток IT-фахівців у напрямку Sourcing на базі кращих бізнес практик. Ініціатива передбачає стажування нових талантів і вдосконалення як технічних, так і м’яких навичок

Perfectial powered by Avenga компанія повного циклу розробки програмного забезпечення. ЇЇ головний офіс знаходиться у Львові, а центри розробкив ІваноФранківську та Києві. Також представництво компанії є в Бостоні, США.

На вас чекає 2 тижні цікавих і корисних занять з теорії та практики від досвідчених фахівців з рекрутингу і аутсорсингу компанії. Кожен учасник(ця) вчиться та виконує завдання у своєму темпі віддалено. Завдяки онлайн формату можна буде ставити запитання в чаті, голосом, а також отримати запис занять, які будуть у доступі протягом усього навчання.
Компанія розглядає кандидатів, які мають рівень англійської від Intermediate (B1) і вище.

Етапи проходження на навчальну програму IT Sourcing Boot Camp:

  • Необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті
  • Отримати подальші інструкції на e-mail.
  • Пройти інтервю з рекрутером компанії.
  • Отримати запрошення на навчання.

Після завершення навчання кожен учасник отримає сертифікат IT Sourcing Boot Camp.

Зареєструватись на подію