Розпочалась реєстрація на міжнародний IT-чемпіонат із призовим фондом у 500 000 гривень!

28 February 10:00 Львів

Розпочалась реєстрація для участі в Міжнародному IT-Чемпіонаті “Золотий Байт 2016” – найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді. Призовий фонд становить 500 000 грн.

Щороку в Чемпіонаті беруть участь понад 10 000 осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви та Естонії. Тема Чемпіонату “Золотий Байт 2016” – Invent Create Change. Організатор – Комп’ютерна Академія ШАГ, найбільший навчальний центр у сфері ІТ.

Цього року додається нова номінація від Intel – Internet of Things (IoT) – конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет-речей. Концепція інтернет-речей (IoT) – це тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування між людьми та пристроями проводиться за допомогою мережі Інтернет.

Міжнародний ІТ-Чемпіонат “Золотий Байт” – платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і великих компаній. Це можливість для талановитих програмістів, дизайнерів і винахідників отримати пропозиції щодо роботи від світових ІТ-компаній, а стартап-проектам – інвестиції та підтримку.

Наприклад, фіналісти “Золотого Байту-2015” команда Helko створили унікальний проект – “розумну гантель” – спортивний снаряд, який фіксує виконання вправ і передає їх в мережу, що дозволяє отримувати детальну статистику та рекомендації щодо виконання вправ. Зараз команда активно співпрацює з компанією Intel, також займається розробкою власної концепції Connected Gym і створенням масштабного продукту для світових ринків.
Команда з Маріуполя LiveHroom стала бронзовим призером Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” у номінації “Web Design”. Фіналісти підкорили членів журі проектом, котрий дозволяє здійснювати спільний перегляд фільмів. Зараз команда активно веде переговори з інвесторами щодо підтримки свого проекту. Також зі своїм проектом вони виступали на телебаченні та були учасниками прямої трансляції каналу МТВ.

Андрій Маранов – учасник Міжнародного фіналу “Золотий Байт-2015” – розробив революційну програму Araned, яка дозволяє друкувати на 3D-принтері кістки реального розміру. З цим стартапом Андрія запросили на конференцію Thiel Foundation Summit у Сан-Франциско (США), де він отримав ґрант у розмірі 300 000 грн. для розвитку свого проекту. Окрім того, що команда стартапа була учасником конференції у Кремнієвій долині, проект вже встиг отримати ряд стипендій та нагород, у тому числі ґрант Noosphera Ventures та дійшли до чверть фіналу конкурсу від Ericsson.
“Золотий Байт – 2016” запрошує всіх, хто захоплюється комп’ютерними технологіями та дизайном, взяти участь у Чемпіонаті та довести, що саме їхні ідеї гідні успіху на світовій арені. Заявку для участі в чемпіонаті можна залишити на офіційному сайті. Учасниками можуть бути школярі, студенти та випускники.

Номінації Чемпіонату:

 • Startup Сhallenge (конкурс програмних проектів)
 • Internet of Things (конкурс інноваційних проектів по розробці інтернет речей).
 • Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
 • Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
 • Game Design (конкурс створення ігор).
 • Character Design (конкурс створення ігрових персонажів).
 • Web Design (конкурс web-проектів).
 • Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
 • NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
 • Junior Competition (конкурс для дітей віком 10-14 років).
 • Генеральними партнерами Чемпіонату “Золотий Байт” є провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf,StearlingStudio. Інноваційний партнер – Microsoft.

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті на сайті http://www.goldenbyte.org та на сторінках проекту в соцмережах: Facebook,VK.
За додатковою інформацією телефонуйте за номером: (044)537-22-60 або пишіть на e-mail: support@goldenbyte.org.

Довідка:
Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, який спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні це 33 філії у 13 країнах світу.

Зареєструватись на подію