TIM: Tech & Solutions 2016

18 March 10:00 Київ, MonteRay, вул. Прорізна 8

Цієї п’ятниці, 18 числа, в Києві, MonteRay, вул. Прорізна 8, відбудеться конференція TIM: Tech & Solutions 2016.

Буде багато місцевих ІТ директорів и ІТ експортерів, а на третій сесії о 16.00 будуть доповіді і дискусія по можливості співпраці цих двох поки що майже зовсім відокремлених світів.

Чому це важливо?

У нас чудові позиції на ринку ІТ аутсорсингу, нас знають в США и Європі. Але що у нас з ринком вдома? Мастодонти на позиціях ІТ директорів в місцевих компаніях, які працюють на старих “перевірених” системах? Внутрішній ІТ ринок, який впав 2 роки тому і намагається якось прийти до тями?

А в той же час, ми всі розуміємо, що одного аутсорсингу недостатньо, ринок стає більш зрілим, і виграє той, хто пропонує СВОЇ РІШЕННЯ, а не тіла розробників, і навіть не рішення, написані для когось. Ми сміємося над Россією з її сировинними нафтовими грошима, а продаватимізки замість своїх запакованих рішень с add value – хіба це не те же саме? А де ми будемо тестувати ці самі свої рішення, як не під боком, там, де нам найближче, дешевше та зручніше? На місцевих бізнесах. Для того, щоб потім вийти на міжнародний ринок. Але щоб місцевий бізнес як мінімум вийшов зі свого анабіозу, потрібно з ним спілкуватися. Ну, або хоч раз зустрітися, как мінімум 🙂

Організатори дають спеціальну знижку для ІТ аутсорсерів,тож приходьте!

Ціна питання усього 480 грн. Код з 10% знижкою для реєстрації – OCIE1803

 

Зареєструватись на подію