Mobile Beach Conference 2017

20 May 09:00 Odesa

Mobile Beach Conference 2017, одна з найбільших міжнародних конференцій з мобільного маркетингу, відбудеться 20-21 травня в Ibiza, одному з найпопулярніших клубів і розважальних закладів Одеси. Перед початком заходу, 19 травня, очікується традиційна pre-party, де гості зможуть познайомитися і налаштуватися на два дні шаленого нетворкінгу. Це буде вже третя щорічна конференція у пляжному форматі, на березі Чорного моря.

За попередні роки Mobile Beach Conference здобула популярність найнезвичайнішої конференції індустрії. У програмі 2017 року заплановані доповіді та інсайти від професіоналів мобільного маркетингу і розробників мобільних додатків, останні кейси та історії успіху.

Також конференцію очікує декілька нововведень:

Нова локація – найвідоміший клуб на узбережжі Чорного моря.

Виставкова зона – спонсори зможуть представити свої продукти і останні мобільні технології.

Алея стартапів – компанія обере 10 мобільних стартапів, які отримають нагаду показати свої проекти клієнтам і потенційним інвесторам. Організатори нададуть столи і промо-матеріали.

Mobile Beach Conference 2016 зібрала понад 600 учасників з усього світу. На конференції свої доповіді представили 40 спікерів з таких компаній, як EA Games, Viber, MSQRD, Google, Looksery, Appsflyer, ironSource, newborntown, Readdle, minomob, VK, Yandex та інші. На Mobile Beach Conference 2017 очікується понад 1000 осіб.

Організатором Mobile Beach Conference являється одна з найбільших компаній у Європі, яка займається просуванням і монетизацією мобільних додатків та веб-сайтів, – Clickky. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі. Всього у Clickky 6 офісів в Україні, США, Ізраїлі, Росії та Індії.

Дізнатися більше про Mobile Beach Conference і купити квиток Ви можете на офіційному сайті заходу. Для учасників кластеру діє промокод LvivITCluster на знижку 10%. Слідкуйте за новинами конференції на Facebook.

З питань конференції:

Спонсорство: Катерина Курневич, kate@clickky.me

Медіапартнерство: Галина Дівакова, gd@clickky.me

Доповіді: Марія Герсен, mg@clickky.me

Алея стартапів: Діана Терещенко, diana@clickky.me

Зареєструватись на подію