УКУ відкриває новий набір на Програму ІТ-права

06 October 00:09 Lviv

Школа права Українського католицького університету (УКУ) відкрила реєстрацію на другу едицію Програми ІТ-права/ UCU IT Law за участі найкращих українських юридичних компаній та іноземних експертів, що працюють в галузі юридичного супроводу ІТ-бізнесу.

«Коли ми запускали Програму ІТ-права у 2016 році, то хотіли об’єднати найкращих експертів-практиків в цій галузі. Цього року ми посилили практичну складову: кожен модуль розроблений у співпраці з юридичними компаніями – лідерами ринку в галузі ІТ-права. В рамках Програми кожен учасник матиме можливість розібрати практичні кейси та отримати реальні навички, необхідні для techlawyers”, – коментує Іван Городиський, директор Школи права УКУ та керуючий партнер юридичної компанії Dexis Partners.

Формат Програми UCU IT Law передбачає 8 дводенних модулів протягом 3 місяців, в рамках яких будуть розкриті питання менеджменту ІТ бізнесу та його корпоративного структурування, захисту прав інтелектуальної власності та договорів в сфері ІТ, кіберзлочинності та кримінально-правового захисту діяльності ІТ компаній, а також юридичного супроводу ІТ бізнесу в ЄС та США.

Учасникам пропонується 5 базових:

  • Start-up Companies: U.S. Structuring and Transactions
  • Corporate and Tax Structuring of IT Business
  • Contracts in IT
  • IP in IT
  • Final Module (Management of IT Business & Competition)

та 3 додаткові модулі:

  • Legal Innovations
  • New Technologies and Law (Cryptocurrencies & ICO, AI, Big Data)
  • Security of IT Business

Організатори надають можливість брати участь в окремих модулях: учасник, який обере один з базових модулів, може обрати один додатковий. Сертифікати про закінчення програми отримують учасники, які пройшли базовий модуль.

Старт програми заплановано на 6 жовтня 2017 року.

Тривалість: 6 жовтня – 23 грудня 2017 року (додаткові модулі можуть відбуватися пізніше).

Також, Академічна Рада Програми пропонує 3 стипендії від юридичних фірм Sayenko Kharenko, BK Partners та Dexis Partners, які покриють 70% вартості від навчання. Для того, щоб взяти участь у стипендійному конкурсі потрібно заповнити заявку та надіслати мотиваційне есе англійською мовою на адресу rlc@ucu.edu.ua (не менше двох сторінок, Cambria, 14, 1,5) та пройти усну співбесіду з представниками Академічної ради Програми.

Генеральний партнер – Sayenko Kharenko, партнерами є Львівський ІТ Кластер та  Управління ІТ Львівської міської ради.

Усі заняття проходитимуть у Львові в Українському Католицькому Університеті.

Вартість в разі подання заявки до 30 вересня складає 500 доларів, після 01 жовтня – 600 доларів. Для членів Асоціації правників України та представників компаній Львівського ІТ Кластеру надається знижка в розмірі 10%, для випускників попередніх сертифікатних програм Школи права УКУ – 20%

Реєстрація на Програму – https://goo.gl/forms/7udJJo94ZPerIV863

Детальніше про Програму, її зміст та експертів можна дізнатися на офіційній веб-сторінці – itlaw.ucu.edu.ua, а також надіславши запитання на адресу електронної пошти rlc@ucu.edu.ua

Зареєструватись на подію