Vernadsky Challenge

17 April 10:00 Kyiv

2 млн грн на стартап: конкурс Vernadsky Challenge шукає учасників.

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток свого стартапу у еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть брати участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу.

У фокусі інтересів Vernadsky Challenge:

  • space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія
  • active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Мета конкурсу – допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва.

Серед експертів, що входили у склад журі конкурсу в різний час: легендарний “руйнівник міфів” Джеймі Гайнеман, голова Google Ukraine Дмитро Шоломко, заступник мера Дніпра із інновацій Яніка Мерило.

Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповніть її та надішліть на talent@vernadskychallenge.com.

Кінцевий термін прийому заявок – 1 квітня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів, відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.
Не втрачай можливості отримати не лише грант, але й експертну оцінку, а також доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere!
Зареєструватись на подію