WebCamp 2016: Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev: Product.

29 July 10:00 Одеса

Запрошуємо на WebCamp 2016 – VII щорічну конференцію про веб-технології, управління проектами та продуктами, що відбудеться 29-31 липня в Одесі. Цього року, на вас чекають такі напрями: Front-End, Python, PHP, DevOps, PM, BizDev: Product.

Загалом, очікується близько 600 спеціалістів зі всієї країни та з-за кордону. Конференція розрахована на інженерів рівня Middle та вище, де у кожного буде можливість обмінятися знаннями та ідеями, відпочити на березі Чорного моря.

Реєстрація та подробиці

Agenda:

29 липня:
WebCamp DevOps – інженери devops та прикладах та кейсах поділяться досвідом побудови процесу розробки за DevOps методологією та особливостями компонентів, що використано в їх інфрастуктурі.
WebCamp: Front-end – поговоримо про тренди, фреймворки, кейси та архітектуру проектів, а також про best-practice та цікавий досвід.

30 липня:
WebCamp: PM – менеджери проектів обговорять тонкозі методологій, вирішення конфліктів в команді, мотивації та ефективного планування, взаємодії замовник-менеджер-команда, презентують свій досвід та цікаві кейси.
WebCamp: Python –  інженери обговорять новини веб-розробки на Python, приклади вирішення нестандартних задач, архітектуру високонавантажених проектів, цікаві бібліотеки, кейси та фреймворки.


31 липня:
WebCamp: BizDev Product – успішні продуктові компанії України поділяться досвідом роботи з іноземними ринками та кейсами організації ефективного біздеву для роботи з В2В та В2С клієнтами.
WebCamp: PHP – веб-розробники обговорять сучасні проблеми та задачі PHP 5-7, нові цікаві та старі-добрі фреймворки, кращі практики та цікаві кейси проектів.


Додаткова знижка 5% для спільноти Lviv IT Cluster за промокодом:
LvivITCluster.Програма та реєстрація

Зареєструватись на подію