Year-End Finance & Legal Conference

07 December 10:00 Київ

Асоціація “ІТ України” запрошує Вас на Year-End Summary Finance & Legal Conference.
Зустрічаємось 7 грудня 2018 в Києві для обговорення ключових подій та змін в регулюванні ІТ бізнесу в 2018 та прогнозів на 2019.
А саме конференція буде тематично розподілена на 4 частини:

–          ІТ та відносини з державою;

–          Європейський та світовий погляд на основні події року (GDPR, Privacy in Asia, international dispute resolution);

–          M&A в ІТ ( ключові угоди та Build-operate-transfer модель);

–          Погляд «зсередини» (українська частина) – трансфертне ціноутворення, перевірки Служби Держпраці та Stock options);

Понад 20  локальних та міжнародних експертів завітають до конференції щоб поділитися власним досвідом та інсайтами зі слухачами.

Додатково вперше для України, партнером конференції став Berkeley Law Society – співтовариство випускників найкращого університету США за напрямом ІТ та ІВ – University of California in Berkeley. Співтовариство засноване в центрі Силіконової Долини в Каліфорнії складається з консультантів, юристів, представників VC та ін. відвідає Конференцію, щоб поділитися досвідом роботи в технологічному бізнесі.

Кожен з чотирьох тематичних блоків з ексклюзивними доповідями відкриватимуть першокласні українські та міжнародні експерти, серед яких: Kira Rudik, COO Ring Ukraine ( Україна), Bell Beh, CEO & Co-owner in One Identity Data,(Сінгапур) Dmitry Ovcharenko, Acting Executive Director at Association IT Ukraine (Україна), Teresa Fonte, Osborne Clark international law firm (Берлін, Париж та Сан-Франциско),  Oleg Chayka, Associate Director | International Tax KPMG та ін.

Спеціальна знижка для учаснків Кластеру – 30% за промо-кодом: ITUfriends

Час та місце проведення події:
7 грудня 2018, 9.00-18.00
 м. Київ, проспект Павла Тичини, 1в

Зареєструватись на подію