Переможці CSIT: Про стипендію, плани на майбутнє та амбіції!


Львів відомий своїм потенціалом ІТ-фахівців. Окрім трьох вищих навчальних закладів, де готують юних програмістів, місто має чимало молодих талантів. Саме такими є переможці минулорічної шкільної Олімпіади з ІТ CSIT – Андрій Юськевич та Юрій Даніловський. Lviv IT Cluster розкаже, що надихнуло юнаків взяти участь в Олімпіаді, їхні плани, та як вони розпорядились своїми першими грішми.Оліппіада фото 1

Незважаючи на молодий вік, у Юрія уже зараз є неабиякі амбіції. Він – призер понад 5 престижних олімпіад і не планує зупинятись на досягнутому. У травні хлопець їде на змагання із роборейсингу. Цікаво, що до свого минулорічного продукту – квесту Львовом, який приніс йому та Андрію перемогу, юнак ставиться критично, бо переконаний – міг зробити його ще кращим. Взяти участь у CSIT Юрія мотивував його викладач. А ще – бажання здобути головний приз. Отримані кошти хлопець інвестував у саморозвиток:  “Я придбав мікроплати, маленький комп’ютер та літературу, аби розвивати свої навики”. Тепер Юрій готується до наступних олімпіад, але уже з новою технікою та натхненням.
DSC_1000А от Андрія Юськевич найбільше зацікавила можливість випробувати власні сили на олімпіаді.  Він запевняє, що завжди цікавився темою ІТ і намагався брати участь в  різних змаганнях. Так само як його товариш, хлопець використав стипендію для власного розвитку.  «На час олімпіади мав не дуже потужного комп’ютера, на якому було незручно працювати, – пояснює Андрій. –  Я збирав гроші на новий ноутбук, але мені все одно не вистачало коштів. Стипендія допомогла його придбати, а на решту коштів купив літератури по програмуванню». У майбутньому хлопець і надалі планує займатись ІТ, адже переконаний що це не лише високооплачувана робота, але й справа для душі. Андрій має мрії та амбіції працювати на одного зі світових гігантів – Google, Microsoft, Apple або ж Facebook.

DSC_1205Нагадаємо, що хлопці вибороли для своєї школи №77 новенький комп’ютерний клас від Кластеру. Також, впродовж п’яти місяців, спільнота виплачувала призерам грошову стипендію. Стежте за нами, адже уже 16 квітня буде відомо хто стане наступним чемпіоном Львівської Олімпіади з ІТ CSIT і отримає головну винагороду – комп’ютерний клас та стипендію від Кластеру!