Компанія Perfectial Відкриває Офіс в Києві

12 Jun, 2018

ІТ-компанія Perfectial продовжує втілювати стратегічні плани росту і оголошує про відкриття нового центру розробки – цього разу в Києві.

“Відкриття нового офісу в Києві – дуже знакова подія для нас, ми в Perfectial багато працювали для того, щоб це сталося в 2018 році”, – розповідає Андрій Скоропад, CEO Perfectial. “Цей рік минає для нас дуже інтенсивно та швидко. З початку 2018 року наша компанія виросла на 26% і ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому”.

Новий офіс буде розташований у серці столиці, на Контрактовій Площі, у сучасному діловому центрі всередині відреставрованої історичної будівлі. Наразі у приміщенні відбуваються останні приготування, тож вже невдовзі там зможуть вітати нових колег.

“Рішення відкрити офіс в Києві було невипадковим”, – пояснює HR-директор Остап Маланюк. “Новий розробницький центр у столиці дає нам доступ до надзвичайно потужного пулу талановитих фахівців, мабуть одного із найбільших в Україні та Східній Європі. Ми завжди уважно ставимося до відбору фахівців на наші проекти і віримо, що відкриваючи офіс в Києві ми зможемо ще більше розвинути наші профільні напрямки і знайти відповідних спеціалістів на ключові позиції”.

cover-5
Це вже другий регіональний офіс, який Perfectial відкриває в 2018 році. Раніше цього року компанія відкрила офіс у Івано-Франківську , який стрімко розвивається і вже налічує майже 20 фахівців різних технологій. Також з початку року Perfectial повідомила про створення R&D-відділу, функціонування якого має на меті поглибити експертність компанії у різних
технологіях, а також допомогти клієнтам у створенні інноваційних продуктів.


Про Perfectial

Perfectial – українська ІТ-компанія, заснована у 2010 році і об’єднує понад 200 фахівців, які працюють у офісах у Львові та Івано-Франківську. За результатами опитування, проведеного DOU у 2017 році, Perfectial визнано однією з TOP-3 IT-роботодавців України (у категорії до 200 працівників).

У основі діяльності компанії – розробка повного циклу та вдосконалення програмних продуктів для клієнтських організацій зі США та країн Європи. За роки роботи на ринку команда Perfectial успішно втілила десятки проектів, пов’язаних із розробкою веб- та мобільних аплікацій, хмарних рішень та ефектним UI/UX дизайном.