Perfectial Завершує Процес Візуального Ребрендингу

11 Sep, 2018

Компанія Perfectial, яка займається розробкою програмних продуктів повного циклу, презентує оновлений логотип. Таким чином у Perfectial завершують процес візуального ребрендингу, який розпочався близько місяця тому із презентації оновленого веб-сайту.

Для нас було очевидним, що настільки помітна зміна – у дизайні веб-сайту, який є одним із ключових елементів нашого “зовнішнього вигляду” не може бути єдиною та повинна мати продовження, адже це – концептуальний проект. Оновлений логотип, разом із новою дизайн-системою чітко відображають теперішній курс компанії – високотехнологічні та якісні послуги, що приносять цінність нашим клієнтам. Водночас, ми хотіли зобразити поступ та зберегти цінності, у які ми віримо”, – розповідає Андрій Васьків, керівник дизайн-офісу Perfectial та дизайн-агенції Pixetic, дочірньої компанії.

Процес ребрендингу став цікавим викликом для команди дизайнерів. Кажуть, процес роботи над логотипом “для себе” був повноцінним та ідентичним до того, що пропонують клієнтам компанії. Марта Дяків, авторка нової версії логотипу Perfectial, розповідає: “Ми провели чимало опитувань та досліджень, аби зрозуміти сприйняття логотипу компанії. Деякі з цих асоціацій ми хотіли зберегти, попри значне переосмислення та спрощення знаку. Основний колір – червоний- ми взяли з нового сайту, який став для нас новою дизайн-парадигмою”.

Презентація нового лого для загалу – лише початок шляху. Нараз перед Perfectial постає завдання імплементації оновленого знаку всюди, де присутня компанія, на цифрових та фізичних носіях, сувенірний продукції тощо. Одними з перших побачити результати ребрендингу зможуть відвідувачі найбільших тех-конференцій сезону – Ukrainian Week у Лондоні, Blockchain Sumit на Мальті, а також локальних IT Arena та GDG Dev Fest Ukraine 2018 – у яких Perfectial братимуть активну участь.

Про Perfectial

Perfectial – компанія фахівців, які, завдяки технологіям, перетворюють яскраві ідеї в ефективні програмні рішення. Основа діяльності компанії – розробка та вдосконалення програмних продуктів для клієнтських організацій зі США та країн Європи.

Заснована у 2010 році, Perfectial спеціалізується на сервісах повного циклу – від початкового визначення бізнес-вимог до реалізації, тестування та підтримки програмного продукту. За роки роботи на ринку команда успішно втілила десятки проектів, пов’язаних із розробкою веб- та мобільних аплікацій, хмарних рішень та ефектним UI/UX дизайном. У 2017 році в рамках компанії засновано дизайн-студію Pixetic, яка займаєтсья дизайном цифрових продуктів (вебсайтів, мобільних додатків тощо), брендингом та ін. Клієнти Perfectial – перспективні стартапи та визнані гравці у галузях маркетингу, реклами, фінансовому та корпоративному секторах, охорони здоров’я, медіа, рітейлу та інших.

За результатами опитування, проведеного DOU.ua, у 2017 році Perfectial визнано одним із ТОП-3 ІТ-роботодаців України (у категорії до 800 працівників).