Перші досягнення Кластеру в 2017!

10 Apr, 2017 1

Lviv IT Cluster вперше у цьому році зібрав усіх учасників та партнерів на Загальні збори, аби прозвітувати про вже реалізовані в цьому році проекти та презентувати плани на майбутнє. Зустріч відбулася у п’ятницю 7 квітня у нещодавно відкритому арт-просторі та музеї пива Львіварня, що на вулиці Клепарівській. Учасникам провели екскурсію комплексом, а потім за келихами пива обговорили проекти, які вдалось реалізувати Кластеру за перші три місяці 2017 року.

1 / 4

В рамках вже існуючих освітніх проектів IT Expert та IT Future з початку року вже відбулися лекції для студентів Львова та зустрічі зі школярами у 17 школах Львівщини. За сприяння Кластеру, з початку навчального року стартують нові навчальні програми: у Львівській політехніці – Artificial Intelligence, а в ЛНУ ім.Івана Франка – Data Science. Модернізують також вже існуючі програми – Computer Science, System Analysis, Applied Mathematics.Також кластер вкотре проводитиме IT Research. Цього разу досліджуватимуть як IT індустрія Львова впливає на економіку міста, зокрема – на нерухомість, міські перевезення, авіаперевезення, медицину тощо.Lviv IT Cluster популяризує ІТ сферу не лише у Львові, але й за його межами. Вже у травні стартує IT Tour – проект, в ході якого працівники львівських ІТ компаній розповідатимуть про свою роботу в інших містах України. Тижневий тур охопить шість міст – Дніпро, Одесу, Харків, Маріуполь, Вінницю та Миколаїв і має на меті познайомити і зблизити ІТ-галузь різних міст України.

1 / 4

З початком літа, розвиток ІТ в Україні обговорюватимуть і під час найбільшого музичного дійства Львова – фестивалю Alfa Jazz Fest. Найвідоміші представники ІТ сфери, влади та бізнесу візьмуть участь у панельних дискусіях, на які вже запрошено 15 спікерів.

Також Кластер активно готується до проведення однієї з найбільших ІТ подій України – ІТ Арени, яка відбудеться 29 вересня. Під час зборів анонсували зміну формату цьогорічної Арени – два дні конференцій та останній третій день тематичних зустрічей, дискусій та розмов в закладах у центрі Львова. На ІТ Арені презентуватимуть найновіші технологічні досягнення українських розробників.

Під кінець 2017 року, Lviv IT Cluster розпочинає новий проект – Innovation District IT Park, який має стати найбільшим у Львові осередком розвитку ІТ-бізнесу. Бізнес-партнерами проекту вже стали найбільші львівські ІТ компанії, їхні офіси будуть розташовуватись в бізнесовій частині ІТ парку.