Перші Загальні Збори Кластеру у 2018 Році: Продуктивний Початок Року

02 Apr, 2018

Львівський ІТ Кластер щокварталу звітує про роботу, яку вдалось зробити, нові проекти та плани на майбутнє. Минулого тижня відбулися перші загальні збори Кластеру у цьому році, проте ми вже можемо похвалитися першими здобутками.

Львівський ІТ Кластер росте і продовжує згуртовувати довкола себе однодумців. Протягом перших місяців цього року, до Кластеру приєдналися шість нових  ІТ-компаній, які офіційно привітали зі вступом до Кластеру на загальних зборах. Серед них – Edunav, Botscrew, Lemarbet, Startokay, WebdreamLab, IT Prosteer, Seven.

sm6

Освітній напрямок

З початку року Львівський ІТ Кластер продовжує тісну співпрацю з ІТ компаніями Львова в освітньому напрямку, зокрема модернізації технічних програм навчання та створення нових, які відповідають сучасним вимогам розвитку технологій та ринку праці. З вересня цього року Кластер запустить 4 нові бакалаврські програми у львівських університетах: Робототехніка, Business Analysis & Data Science, Кібербезпека – у Львівській Політехніці; та Кібербезпека в Університеті безпеки життєдіяльності. У березні Кластер провів три Дні відкритих дверей навчальних програм, ще чотири дні відкритих жверей відбудуться у квіті. Також Кластер залучає все нових експертів та менторів для роботи зі студентами на програмах. Загалом до усіх навчальних програм Кластеру залучено вже 50 менторів, експертів з ІТ-компаній.

sm4
На початку березня Кластер також відкрив сучасну лабораторію Інтернет речей у Львівській політехніці, при однойменній навчальній програмі. Найбільше фінансово до створення лабораторії та закупівлю обладнання долучилися компанії PLVisionSoftServeCiklum та Cypress. Серед інших спонсорів також EleksSombraKindGeekVakomsV.I.TechLohikaGlobalLogic,
Intellias, N-iXConscensiaPerfectialVector Software.

Минулого тижня також розпочався новий сезон ще одного освітнього проект Кластеру – IT Future. Протягом шести навчальних місяців, Кластер відвідає 150 шкіл Львова та області щоб зустрітися зі старшокласниками і познайомити їх ближче з ІТ-індустрією та освітніми можливостями в цьому напрямку. Також освітня команда Кластеру почала роботу над промоційним відеороликом навчальних програм Кластеру та невдовзі запустить окремий веб-ресурс цього проекту з найнеобхіднішою інформацією для майбутніх студентів.


Промоційний напрямок

Минулого року Лвівський ІТ Кластер запустив новий проект – англомовне видання про ІТ-індустрію Львова ITID Lviv, яке має на меті показати наше місто з іншого боку, як місто людського потенціалу, швидкого розвитку ІТ-індустрії та великих змін. У березні друком вийшов третій номер щоквартального журналу ITID Lviv. Номер присвячений актуальній темі кібербезпеки. Невдовзі його можна буде знайти в офісах ІТ-компаній Львова, кращих ресторанах, готелях та кафе Львова.

sm5
Кластер продовжує співпрацювати з медіаплатформою The Ukrainians, минулого року  в рамках спільного проекту Technology of success, було реалізовано 10 історій лідерів львівського ІТ середовища. Цього року було зреалізовано вже три нових інтерв’ю.


Event-
напрямок

Львівський ІТ Кластер відомий своїми вже добре знаними тех подіями у Львові. З початку року розпочалась посилена підготовка до найбільшої події України та Східної Європи – конференції ІТ Аrena. Цього року вона відбудеться 28-30 вересня з амбітним збільшенням аудиторії учасників – 2500+ та 80+ спікерів. Особливістю цьогорічної події також стане новий стрім доповідей – Startup Stream з безліччю відомих людей зі світу стартапів, ведення бізнесу та генерування стартап ідей.

Цього року до основних організаторів події (Львівський ІТ Кластер, ELEKS, Startup Depot, LITS) також доєдналася львівська ІТ компанія Intellias, яка долучиться до наповнення стрімів конференції якісними доповідачами зі світу технологій.

В червні відбудеться ще одна відома конференція Львівського ІТ Кластеру – IT Jazz, спрямована на налагодження діалогу та співпраці між ІТ-бізнесом, владою, інвесторами, тощо. Тематичні дискусії відбуватимуться протягом відомого львівського фестивалю джазової музики – Leopolis jazz fest, ексклюзивним партнером якого є Львівський ІТ Кластер.


Інфрастуктурний напрямок

Найбільший інфраструктурний проект Innovation district IT Park  – цього року планують розпочати його будівництво. Успішно завершились переговори з інвесторами та партнерами проекту, тому зовсім скоро на території забудови офіційно закладуть перший камінь майбутнього будівництва. Саме будівництво розпочнеться вкінці цього року.

sm7
Для проекту IT Village затвердили земельну ділянку в с.Малечковичі. Будівництво містечка з котеджними будинками для працівників ІТ-сфери також має шанси розпочатись вкінці цього року.


Інші проекти

Програма лояльності IT Club постійно залучає все більше нових партнерів. На сьогодні в програмі вже 630 партнерів, 12300 учасників програми та 4200 користувачів мобільного додатку. Окрім цього, зовсім скоро програма лояльності невдовзі розшириться й на інші міста України.

sm3
За підсумками стратегічної сесії Львівського ІТ Кластеру, яка відбулася наприкінці року, Кластер презентував Lviv IT Cluster Portal, платформу з найнеобхіднішими ресурсами для ІТ-компаній – учасників Кластеру. Платформа є ресурсом внутрішнього користування з усіма необхідними текстами, статутом, презентаціями Кластеру та можливістю комунікації між компаніями-учасниками.

Перший квартал 2018 року виявився одним з найпродуктивніших для Львівського ІТ Кластеру і це лише початок цього насиченого подіями та чудовими результатами роботи року. Разом ми зможемо це!

Більше новин:

Дні Відкритих Дверей Навчальних Програм Кластеру: Квітень

Кібербезпека: Дві Нові Навчальні Програми Кластеру

Розпочинається Новий Сезон IT Future