Підсумки Першого Тижня Масового Тестування на COVID-19 у Львові та Області

03 Apr, 2020
Завдяки проекту Львівського ІТ Кластеру United for health, у Львові та області на початку тижня було ініційоване масове тестування населення на COVID-19. Підбиваємо підсумки стосовно кількості протестованих осіб та перших результатів тестування.
 

В рамках екстреного проекту United for Health, Львівський ІТ Кластер зібрав понад 3 млн гривень для закупки тестів на COVID-19. Першу партію тестів було передано Департаменту охорони здоров’я ЛОДА, який на початку тижня розпочав масове тестування людей екпрес-тестами в області.

З понеділка, понад 45 бригад працювали у всіх районах Львівської області. Загалом, медикам вдалося протестувати 1470 людей. В межах тестувань виявили 4 підозри на COVID-19, наявність коронавірусу у цих осіб надалі перевірять ПЛР-тестами.

1 / 5

Окрім області, Львівський ІТ Кластер розпочав цього тижня тісну співпрацю по запуску масового тестування з міською владою. За тиждень місто протестувало експрес-тестами 1251 людину. Тести виявили позитивний результат у 15х осіб, яких вже скерували на здачу ПЛР-тестів.

Нам вдалося налагодити тісну співпрацю з владою області та міста, ми дали старт дуже важливому – запуску масового тестування населення на коронавірусу і це дає нам надію на те, що протестованими будуть якнайбільше людей. Зі свого боку, ми намагатимемося регулярно постачати експрес-тести місту та області на зібрані Кластером кошти” – Коментує Степан Веселовський, СЕО, Львівський ІТ Кластер.

Наступного тижня, тестування продовжать у місті та області.

Нагадаємо, що ви можете долучитися до проекту United for Health та допомогти придбати тестів та медичних засобів.