PLVision Відкрив Центр Розробки у Києві

30 Jul, 2021

Компанія PLVision, яка спеціалізується на розробці програмних продуктів для Computer Networking, Embedded Systems та IoT Connectivity, нещодавно відкрила офіс у Києві. Завдяки цьому компанія планує розширити свою присутність в Україні і пришвидшити ріст завдяки залученню місцевих висококваліфікованих фахівців із досвідом у мережевих технологіях.

PLVision має головний офіс у Львові, а також центр розробки в Одесі та представництво у Кракові (Польща). У компанії стрімко зростають кількість нових клієнтів – лідерів у виробництві мережевого обладнання та амбітних стартапів (Ізраїль, США, країни ЄС) –  та розмір проектів, тому відкриття нового офісу в Києві органічно відповідає її потребам.

Основний фокус діяльності PLVision залишається на розробці інноваційних програмних продуктів, в основі яких лежать популярні мережеві операційні системи: SONiC (створений Microsoft) та DENT OS (створений Amazon). Це системи з відкритим кодом, робота з якими передбачає взаємодію з топовими експертами із всесвітньо відомих компаній в опенсорс-спільноті. PLVision пропонує динамічні програми передпроектної підготовки для нових спеціалістів, які дозволяють плавно стартувати в затребуваній та цікавій технологічній сфері комп’ютерних мереж.
microsoftteams-image Київський офіс очолив Дмитро Кисельов, керівник із потужним досвідом в ІТ-галузі, який нещодавно приєднався до PLVision в ролі Delivery Director. У планах – швидке масштабування команди, до якої планується залучити ряд нових інженерів та менеджерів.

“Я дуже радий приєднатися до цієї виняткової спільноти, а також очолити її нову стратегічну локацію”, – розповів Дмитро Кисельов, Delivery Director та Head of the Kyiv Office. “Українська столиця – це важливий хаб, багатий на талановитих фахівців із хорошою освітою, досвідом роботи у високотехнологічних компаніях та з добре розвиненими лідерськими якостями. Тому рішення про експансію до Києва стало логічним кроком на шляху до втілення довгострокових цілей PLVision”.

Новий офіс PLVision розташований у сучасному, просторому та добре обладнаному бізнес-центрі “Kooperativ”, за 15 хв ходьби від станції метро “Золоті ворота”.