Посольство Канади Запрошує Студентів Долучитися до Створення Відеоігор

19 Jun, 2018

Вам цікаво розробити відеогру, яка б показала за що українці боролись під час Революції Гідності? Вам цікаво розробити гру, яка покаже європейцям, що відбувається в Криму та на Донбасі? Ви б хотіли працювати з Канадськими ІТ-компаніями та провідними розробниками, щоб підвищити ваш досвід та отримати круте портфоліо?

29 червня, до Львова приїде Навід Хонсарі, мешканець Канади, народжений в Монреалі, найбільш відомий за серію відеоігор Grand Theft Auto та Max Payne. Після створення в Нью-Йорку студії iNK Stories, Навід почав розробку гри 1979 Revolution. Це пригодницька інтерактивна відео-гра, яка створена на реальних подіях революції в Ірані 1979 року. 1979 Revolution перемогла в the Indiecade Grand Jury Award (міжнародний фестиваль незалежних відеоігор), Serious Play Best Game Award та  ’16 BIT Awards (найкраща комп’ютерна гра). Ще один проект студії iNK Stories – Hero – є захоплюючою, великомасштабною VR vérité інсталяцією, яка досліджує людство в нашій сучасній епосі цивільної війни. Що ти робитимеш,  коли світ навколо тебе руйнується і ти чуєш крики про допомогу? У 2018 році Hero був номінований на “Санденс” (Sundance – національний американський кінофестиваль незалежного кіно) та  кінофестиваль “Трайбека” (Tribeca Film Festival, TFF – щорічний кінофестиваль, який проходить в Америці (був заснований у 2002 році, як реакція кінематографістів на теракт 11 вересня 2011 року)), де виграв в номінації Кращий ігровий фільм.

Зараз у вас є шанс попрацювати та повчитись у Навіда.

Так само як і Канада, Україна має дуже сильний ІТ-сектор, в якому працюють талановиті спеціалісти. Посольство Канади в Україні хотіло б показати цей талант та розширити відносити між нашими країнами поєднавши спільну роботи українських дизайнерів та розробників з канадськими спеціалістами, щоб подивитись, що вони можуть створити разом. Протягом цього року, учасники будуть працювати разом над створенням гри про Революцію Гідності в Україні з вбудованими цінностями Франкофонії (свобода самовираження, рівність та різноманітність) ((фр. Francophonie) — міжнародна організація співробітництва франкомовних країн світ).

Студенти України та Канади будуть працювати над розробкою проекту за підтримки спеціалістів України та Канади. Сама гра вийде в реліз 20 березня 2019 року з нагоди 5-тої річниці Революції Гідності та Міжнародного Дня Франкофонії.

Протягом цього проекту ви:

  1. матимете шанс дізнатись про студентські обміни з канадськими університетами;
  2. познайомитеся з ТОП-менеджерами провідних ІТ-компаній України та Канади;
  3. розробите гру, використовуючи провідні технології з найкращими експертами.

Проведіть день з Навідом, 29 червня.

Попрацюйте з ним над розробкою гри або над захоплюючою розважальною програмою. Попрацюйте над своїми ідеями. Зробіть наступний крок у своїй кар’єрі!

Реєструйтесь – https://itcluster.typeform.com/to/PqK0PR

Більше новин:

У Львові З’явиться Містечко для ІТ-шників

82% Учнів Обласних Шкіл Цікавляться ІТ

Стартапи Cтудентів ІоТ – Переможці Інноваційної Весни