Powered by Tech. Україна на Давоському Форумі

24 Jan, 2018

Протягом цього тижня у швейцарському місті Давос проходить Всесвітній Економічний Форум. Українські ІТ компанії, серед яких також учасники Львівського ІТ Кластеру представляють на Форумі українську ІТ індустрію, яку обговорюватимуть в рамках панельних дискусій Українського Дому.

Вперше за багаторічну історію масштабної події, на форумі представлений Український Дім, майданчик для обговорення найактуальніших тем, серед яких українська ІТ-індустрія, інновації та технології майбутнього. Гаслом Українського Дому в Давосі є «Kреативність, інновації, можливості». Саме через інновації та технології, Україну презентуватимуть для всіх учасників Всесвітнього Економічного Форуму. Протягом тижня в Українському домі відбудуться більше 15 подій, серед яких панельні дискусії на теми Global Tech Hubs, Data Science, Blockchain, Venture Capital, Startups та інші.

Серед компаній-учасників Львівського ІТ Кластеру, які представлятимуть українську ІТ-індустрію в Давосі – Ciklum, N-iX, ELEKS, EPAM, Intellias, SoftServe та PwC Ukraine.

davos2
СЕО компанії Intellias Віталій Седлер, ділиться своїми враженнями від перебування в Давосі: “Такий майданчик – це хороша можливість для позитивного позиціонування України в контексті глобальної економіки та політики. Сьогодні, 24 січня в рамках Українського Дому відбудеться панельна дискусія за участі українських ІТ-компаній, головним фокусом якої стане тема Data Science. Тема є дуже актуальною і для нашої компанії, і для всієї української ІТ-індустрії. Ми з нетерпінням очікуємо на цю подію, та будемо раді розповісти гостям Українського Дому про Україну, про проекти, які виконуються нашими програмістами, про наш досвід та потенціал“.

Всесвітній Економічний Форум – організація, яка базується в Женеві і щороку проводить Форум в Давосі для налагодження міжнародної співпраці. Щороку подію відвідують більше 2500 представників політики та бізнесу, щоб обговорити найактуальніші глобальні питання.

Цього року, зірковим гостем Форуму буде Дональд Трамп, який виступить з промовою про роль США у світі, у п’ятницю, 26 січня. Серед інших політичних знаменитостей на Форум приїхали прем’єр Канади Джастін Трюдо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон, британська прем’єрка Тереза Мей, Президент України Петро Порошенко та багато інших.

Пряму трансляцію дискусій Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі можна переглянути на FB сторінці Українського Дому та на Youtube каналі.