PROBEGIN Cтає Частиною Львівського IT Кластеру

07 Jun, 2018

З більш ніж 10-річним досвідом роботи на ринку, Probegin забезпечують високо функціональні рішення та встановлюють довгострокове партнерство з клієнтами.

Probegin розробляють та підтримують інноваційні програмні рішення. Незалежно від технологічної платформи, PROBEGIN може працювати або як власний розробник програмного забезпечення, або як бездоганне доповнення до Вашої компанії.

Команда складається з талановитих ІТ-фахівців, налічуючи розробників програмного забезпечення, інженерів із забезпечення якості, керівників проектів, бізнес-аналітиків та маркетологів. Широкий спектр експертиз дозволяє компанії пропонувати повний набір програмного забезпечення та інженерних послуг, що допомагає нашим клієнтам досягти успіху в цифровому світі.

copy-of-img_1866
Ключовими цінностями команди є високо цілеспрямована професійна позиція та ділова етика, самовідданість і проактивні командні стосунки. PROBEGIN вважає, що безперервне зростання та розвиток є найважливішими чинниками для нашої команди та наших клієнтів. У PROBEGIN  досягають результатів. Прагнучи створити найкраще рішення для кожного клієнта, використовують внутрішні ресурси та можливості, доводять, що є чудовим партнером для своїх клієнтів та реалізують проекти, перевищуючи очікування.

“Ми дуже пишаємось тим, що стаємо частиною спільноти провідних інформаційно-технологічних компаній у Львові, які поділяють ті самі принципи та бачення, як і ми. Ми раді зробити свій вклад в ініціативи кластеру, поділитися знаннями з однодумцями та здобути нових”, – коментує Роджер ван Шеппінген, PROBEGIN CEO.

Степан Веселовський, CEO Львівського IT Кластеру додає: “Ми спостерігаємо позитивну динаміку на львівському ринку тех компаній. Кластер активно зростає разом з індустрією. Кожного для радіємо успіхам наших партнерів, та тішимось прагненням компаній спільними зусиллями покращувати бізнес-середовище міста”.

Детальніше про компанію: https://www.probegin.com/