Проект IT Future 2017 – Підсумки

09 Nov, 2017

Проект IT Future 2017 року підійшов до завершення. В ході проекту за 6 місяців менеджери Кластеру відвідали 80 шкіл. Більше ніж 2 тисячі учнів мали нагоду дізнатись цікаву інформацію про ІТ індустрію в Україні та Львові та освітні можливості для тих, кого цікавить ІТ індустрія.

Проект IT Future 2017 має на меті розповісти учням старших класів про можливості ІТ освіти у Львові. Учні отримали інформацію про розвиток ІТ галузі у Львові та світі, про трендові напрямки та про оновлені програми навчання в університетах Львова. Проект охопив 30 шкіл Львівської області та 50 шкіл Львова.

Серед шкіл, які відвідав проект IT Future – загальноосвітня школа “Берегиня” та середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29 (Львів – Винники), НВК ім. Василя Стуса “Спеціалізована школа І ступеня-гімназія міжнародних відносин”, Середня загальноосвітня школа № 51 ім. Івана Франка, Львівська українська приватна гімназія, Львівська правнича гімназія, НВК “Школа-гімназія “Сихівська” та інші, серед регіональних – школи Золочева, Сколе, Жовкви, Стрия, тощо.

«Відвідуючи школи ми помітили, що учні зацікавлені у новітніх технологіях. Усі користуються мобільними девайсами та знають про те, як можна використовувати ІТ у медицині, автомобілях та інших галузях. Після презентацій багато учнів виявляли бажання відвідати офіси компаній та побачити на власні очі як усе працює», – розповідає Христина Мартиняк, менеджер проектів Львівського ІТ Кластеру.

З наступного року Кластер продовжить проект промоції ІТ серед старшокласників, адже для нас важливим є ознайомлювати молодь з перспективами та можливостями. IT Future 2018 буде більш націленим на школи Львівської області, адже дуже важливим є дати якнайбільше потрібної інформації учням старших класів, які стоять перед вибором майбутньої професії.