Програма Лояльності IT Club Починає Діяти в Києві та Одесі

19 Nov, 2018

Програма лояльності Львівського ІТ Кластеру IT Club для працівників ІТ-індустрії виходить за межі Львова і, відтепер, діятиме також в Києві та Одесі.

IT Club – це безліч можливостей розумно використовувати свої кошти не переплачуючи за обіди чи вечері в улюблених закладах, за ночівлю в готелях під час бізнес-поїздок, за звичні покупки в магазинах чи аптеках, і навіть, економити при вагомих покупках – автомобілів, квартир чи приватних будинків. У Львові до програми лояльності IT Club входить кожен п’ятий ресторан, найвідоміші готелі (Leopolis, Astoria, Вінтаж Бутік Готель, Kavalier, Ibis, Готель Нота Бене, Готель Швейцарський), медичні заклади, салони краси, магазини одягу, онлайн магазини, девелоперські компанії, автомобільні салони, фінансові установи, тощо.

club7

 

Загалом, програма лояльності IT Club об’єднує більше ніж 650 партнерів у Львові, які надають спеціальні знижки та пропозиції для власників карток – працівників ІТ-компаній, які є учасниками Львівського ІТ Кластеру. Користувачами програми на сьогодні є більше 85+ ІТ-компаній та загалом 15 000 працівників ІТ-індустрії. У Львові, програма настільки популярна, що кожні 30 хв відбувається транзакція з карткою IT Club, а 1 учасник відвідує в середньому 7 партнерів протягом місяця.

У листопаді програма починає діяти у Києві та Одесі. Це ще більше можливостей користуватися знижками та спеціальними пропозиціями для власників карток під час перебування в цих містах. В межах програми, вже можна відвідати заклади – Andrew`s Irish Pub, Sportlife, Моя книжкова полиця, Старомак, Чашка Espresso Bar, BlinStory у Києві та Moloko Bar, Zelda Bar, Gorilla – доставка їжі, Hollywood Club, Gastrobar, The Roastery by Odessa в Одесі і скористатися знижками.
club8Запрошуємо заклади долучатися до спільноти кращих партнерів програми IT Club, яка постійно зростає. А також тих працівників ІТ-компаній-учасників Кластеру, які ще не мають карток.
Контактні дані: club@itcluster.lviv.ua
Тел.: 0800500336