5+
шкіл з оновленою програмою щороку
20
експертів залучено до викладання

IT Expert: School Edition

Модернізована програма з інформатики для шкіл Львова

ПРО ПРОЕКТ

 IT Expert: School edition – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластеру та Digital Learning, завдяки якій школярі зможуть отримувати практичні та адаптовані до потреб часу знання з інформатики. Ми хочемо зробити інформатику в школах актуальною для кожного сучасного учня. Разом з найкращими ІТ-фахівцями та на основі вдосконалених програм з інформатики, навчатимемо учнів п’ятьох закладів середньої освіти: ЗСШ “Лідер”, Ліцей “Просвіта” ЛМР, Ліцей “Львівський” ЛМР,  Класична гімназія, Ліцей імені Івана Пулюя ЛМР.

Тісна співпраця Львівського ІТ Кластеру та Digital Learning допоможе відкрити нову сторінку в напрямку інформатики.

Цілі проекту

icons-02Удосконалити навчальну дисципліну «Інформатика» у львівських школах. Наші партнери Digital learning доклали максимум зусиль для доповнення навчальних планів МОН України практичними завданнями та модернізованою інформацією для учнів 7-9 класів. 

icons-03Підвищити якість викладання “Інформатики” у школах. Ми відібрали найкращих та досвідчених ІТ-фахівців, які викладатимуть у закладах середньої освіти.


icons-04
Надати практичні знання з інформатики школярам 7-9 класів. Сучасні програми, редактори та мови програмування допоможуть учням сповна поринути у світ ІТ та здобути навички, необхідні у сучасному світі.

Чому вивчення сучасної інформатики – це must have для освіти?

  • Програмування формує аналітичне мислення, уважність та креативність.
  • Максимальна кількість учнів матиме справу з ІТ в професіях майбутнього.
  • Ближче знайомство з Інформаційними Технологіями допоможе прийняти рішення щодо вибору роботи у сфері ІТ чи суміжних сферах у майбутньому.
  • Поглиблена програма Інформаційних Технологій може бути переплетена з іншими шкільними дисциплінами, що посилить інтерес до них.

800h500

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ

Наші партнери, центр підготовки вчителів інформатики Digital Learning вже декілька років співпрацюють з приватними школами, тому їхній досвід допоможе ефективніше впровадити оновлену інформатику в державних школах Львова. Вони відібрали найкращих експертів, які передаватимуть знання школярам на уроках відповідно до розкладу.
logo-05

Новини проекту

Інші новини