10 га
загальна площа IT Park

IT Park

Наймасштабніший інфраструктурний проект львівської ІТ-індустрії

ПРО ПРОЕКТ

Оскільки щорічний ріст львівського ІТ складає 20%, запити на оренду приміщень постійно зростають. Місто не в змозі задовольнити їх такою кількістю якісних приміщень. Індустрія вимагає створення інфраструктури нового покоління – із зручною транспортною розв’язкою та сучасним наповненням.

Проект має на меті стати осередком для бізнесу, що динамічно розвивається, та сприяти розширенню компаній. Концепція проекту – це результат кропіткої роботи багатьох людей. Зокрема, компанія DTZ провела опитування серед 35-ти найбільших львівських ІТ-компаній, що вони хочуть бачити в IT Park. Виявилося, що 91% директорів відчувають потребу у нових офісах, оскільки не мають місця для розширення або мають проблеми з опаленням чи вентиляцією.

Таким чином, стало зрозуміло, що Львів потребує такого проекту як IT Park.

1 / 3

інфраструктура

Багатогранність IT Park забезпечить підвищений комфорт для усіх працівників, адже вони зможуть користуватись цілою низкою можливостей:

 • нові офіси класу А, в яких буде хотітися працювати трішки більше;
 • сучасний кампус університету та лабораторії, в яких студенти будуть проводити експерименти з провідних наук IT-сфери;
 • конференц-зали;
 • готелі та апартаменти під оренду;
 • торговий центр, гастрономічні та спортивні зони.


IT Park в цифрах

95000
м. кв офісних приміщень
1
кампус університету та фітнес центр
5700
м.кв готельного комплексу
2000
м.кв дитячого садку
12896
м.кв рітейлу та сервісної зони
3167
шт. паркомісць

ІТ Park розміщуватиметься у квадраті між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганською та Козельницька. Від нього зручно добиратися до всіх важливих місць – аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та до історичного центру міста.

map

 • Офісні будівлі та ко-воркінги

IT Park – це, перш за все, сучасна інфраструктура та першокласні офіси із повною оптимізацією і автоматизацією всіх систем життєзабезпечення – від оптико-волоконного зв’язку до рецепції, конференц-залів та засобів побутового обслуговування до відпочинку. Компанії зможуть орендувати як цілі офісні будівлі, так і окремі приміщення чи навіть окремі робочі місця в ко-воркінгах.

 • Кампус університету & технічні лабораторії

Освіта є невід’ємною складовою будь-якого прогресу. Саме тому ми готові забезпечити молодих спеціалістів найкращими умовами для розвитку. ІТ Park стане платформою, де студенти зможуть взаємодіяти із науковцями та досвідченими IT-фахівцями.

На базі кампусу будуть розташовані технічні лабораторії, бібліотеки, ко-воркінги та публічні зони, де студенти зможуть навчатись та відвідувавти воркшопи.
Також студенти матимуть доступ до спорт-клубів, кафетеріїв та усіх сервісів, які будуть на території парку.

1 / 4
 • Готель & комфортабельні апартаменти

Для комфортних бізнес-подорожей в IT Park передбачені готель та апартаменти, в яких клієнти зможуть залишатись на період відряджень та проведення подій в межах IT Park. Набиратись сил відвідувачі зможуть у SPA-салоні та 10-метровому басейні.

 • Рітейл та сервіси

Філософія IT Park полягає у тому, що все має бути поруч. Тому там буде торговий центр, де відвідувачі парку будуть відпочивати, робити покупки, обідати і користуватись десятками послуг та сервісів, які зекономлять найцінніший їхній ресурс – час.

 • Фітнес-зал

Відновити свої сили усі відвідувачі IT Park зможуть у спортивній зоні.

 • Дитячий садочок

На базі ІТ Park планується зведення дитячого садочку, який готуватиме маленьких геніїв ІТ-індустрії. Там розвиватимуть навички критичного мислення, логіки, вчитимуть англійській та навчатимуть програмуванню. Це саме ті навички, які в технологічну еру є базою кожної успішної людини.

Турботливі батьки зможуть залишити своїх дітей у сучасному дитячому садочку та, враховуючи відсутність великих відстаней, матимуть змогу навідуватись до них, коли захочуть.

Приєднайтесь до найбільшого та найамбітнішого інфраструктурного проекту Львова вже Сьогодні!