10 га
загальна площа IT Park

IT Park

Найбільший інфраструктурний проект Львівської ІТ індустрії

ПРО ПРОЕКТ

Innovation District IT Park стане центром розвитку львівської ІТ-індустрії з усім необхідним для створення та підтримки бізнес- та наукового середовищ: сучасні офісні приміщення для роботи 10 000 ІТ-спеціалістів, комплекс інноваційних лабораторій для отримання нових знань та співпраці ІТ-компаній зі студентами, мультифункціональний центр для розваг і зелена паркова зона для відпочинку та кращої продуктивності.

1 / 4

інфраструктура

Багатогранність IT Park забезпечить підвищений комфорт для усіх працівників, адже вони зможуть користуватись цілою низкою можливостей:

  • нові офіси класу А, в яких буде хотітися працювати трішки більше;
  • комплекс інноваційних лабораторій, в яких студенти працюватимуть над дослідженням з провідних наук IT-сфери;
  • конференц-зали;
  • мультифункціональний центр із гастрономічною та спортивною зонами.


IT Park в цифрах

100k
м. кв офісних приміщень
2k
м.кв. комплексу інноваційних лабораторій
9k
м.кв мультифункціонального центру
3000
паркомісць
1 / 4

ІТ Park розміщуватиметься між вулицями Стрийська, Чмоли, Луганською та Козельницька. Від нього зручно добиратися до всіх важливих місць Львова – аеропорту, залізничного вокзалу, університетів та до історичного центру міста.

park

Innovation District IT Park включатиме:

  • Офісні будівлі

Унікальні для Львова офісні приміщення, збудовані за найновішими технологіями з урахуванням сучасних архітектурних підходів у будівництві, плануванні та дизайні, а також – побажань та вимог ІТ-компаній.

pp1
pp2

  • Комплекс інноваційних лабораторій

Освіта є невід’ємною складовою будь-якого прогресу. Саме тому Innovation District ІТ Park стане платформою, де ІТ-фахівці зможуть взаємодіяти із студентами та науковцями у напрямку R&D рішень, інновацій та найактуальніших технологічних розробок.

labs-ukr

  • Мультифункціональний центр

Необмежена кількість можливостей для відпочинку, занять спортом, розваг та приємного проведення часу в обідні перерви, після роботи та на вихідних.

pp6

  • Паркова зона

Innovation District IT Park – це також і велика кількість зелених насаджень та газонів поміж усіма будівлями комплексу. Паркова зона буде доступною лише для пішоходів і буде чудовим місцем для прогулянок, пікніків, обідніх перерв чи катання на велосипеді.

pp7

rezydenty

Приєднуйтесь до резидентів найбільшого інфраструктурного проекту Львова!

Степан Веселовський
Виконавчий директор Львівського ІТ Кластеру

Маєте запитання чи пропозиції щодо проекту? Контактуйте зі мною!

Новини проекту

Інші новини